اردكانیان در نشست با وزیر آموزش و پرورش:

آموزش و پرورش دارای بزرگترین حوزه تاثیر است

آموزش و پرورش دارای بزرگترین حوزه تاثیر است

به گزارش تجهیزات جانبی وزیر نیرو اظهار داشت: دستگاه آموزش و پرورش دارای بزرگترین حوزه تاثیر است و دیگر دستگاه ها هم می توانند ابزار، شیوه ها و امكانات ارتباطی خودرا با آن هماهنگ كرده و به مشاركت بگذارند و نتیجه را در خدمت توسعه كشور قرار دهند.


به گزارش روز شنبه وزارت نیرو، «رضا اردکانیان» در نشست با وزیر آموزش و پرورش، اضافه کرد: وزارت نیرو هم هر چند ارتباط معناداری با وزارت آموزش و پرورش ندارد اما می شود از یک هم افزایی برای این تاثیرگذاری بهره برد.
وزیر نیرو اظهار داشت: جمعیت سازمان حکمرانی و اداری کشور نسبت به چهار دهه پیش ۲.۳ تا ۲.۴ برابر رشد داشته است در نتیجه اداره کردن شرایط به این صورت سخت خواهد بود.
وی افزود: تمرکزگرایی و بخشی نگری بعنوان دو بیماری بزرگ، بر سازمان حکمرانی و اداری کشور اثر منفی دارد و توانایی آنرا می کاهد.
اردکانیان بیان کرد: ۴۰ سال است که هنوز در حال تصویب برنامه آمایش سرزمین هستیم؛ آن هم در شرایطی که همه بخش ها باید یاد بگیرند با هم کار کنند و یک صورت مساله واحد وجود داشته باشد.
وی افزود: باید در ابتدا بخش هایی از این سازمان را که به صورت ذاتی دستگاه های بین بخشی هستند همچون آموزش و پرورش را تحکیم کرده و ساز و کارهای بین بخشی را در داخل سازمان دولت تقویت نماییم که پیش نیاز آن، درک صحیحی از تقویت است.
منبع:

1399/04/28
13:29:15
5.0 / 5
1537
تگهای خبر: آموزش , ابزار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403