رونق صنعت بیمه بوسیله جذب دارایی های خرد در رشته بیمه های زندگی

رونق صنعت بیمه بوسیله جذب دارایی های خرد در رشته بیمه های زندگی

رییس کل بیمه مرکزی اظهار داشت: با ادامه روند جذب دارایی های خُرد مردم در رشته بیمه های زندگی و سرمایه گذاری، می توان به آینده صنعت بیمه  امیدوار بود.


به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از خبرگزاری ایرنا از بیمه مرکزی، «غلامرضا سلیمانی» در جمع مدیران ارشد صنعت بیمه اظهار داشت: منابع صنعت بیمه و شیوه صحیح سرمایه گذاری در این صنعت، علاوه بر رشد توانگری، به تورم زدایی و افزایش توان اقتصادی کشور منتهی خواهد شد.
وی اضافه کرد: صنعت بیمه با مشارکت فعالان، مدیران و کارشناسان زبده این حوزه توانسته است خودرا بعنوان مدعی اصلی ثبات اقتصادی مطرح کند که این امر در کاهش میزان تورم و افزایش ضریب امنیت اجتماعی، اهمیت خاصی دارد.
رئیس کل بیمه مرکزی با اشاره به نقش موثر سرمایه گذاری هوشمندانه در صنعت بیمه اشاره نمود و گفت: خرید اوراق مالی از محل سپرده گذاری، سرمایه گذاری موثر در بورس و نهادهای توسعه محور مالی از ماموریت های صنعت بیمه برای تقویت ساختارهای مالی کشور است.
سلیمانی از ورود صنعت بیمه به عصر طلایی در آینده نزدیک آگاهی داد و اشاره کرد: با ادامه روند جذب دارایی های خُرد مردم به ویژه در رشته بیمه های زندگی و سرمایه گذاری در بازارهای بزرگ می توان به آینده این صنعت، بیش از پیش امیدوار بود.
وی با تاکید بر ضرورت همزیستی مسالمت آمیز و حرفه ای شبکه فروش و استارت آپ ها اصرار کرد و اظهار داشت: گسترش فعالیت الکترونیکی در صنعت بیمه از الزامات است و نهاد ناظر می تواند با تاکید بر سه ماموریت حمایت، هدایت و نظارت در تعادل بخشی به کارهای شبکه فروش، نقش آفرینی کند.
رئیس کل بیمه مرکزی از استارت آپ های بیمه ای خواست فقط به فعالیت در رشته شخص ثالث اکتفا نکنند و برای عرضه بیمه نامه در رشته های متنوع بیمه ای نیز برنامه ریزی کنند.
وی از همگانی سازی بیمه های زندگی در کشور بعنوان یک ماموریت جدی یاد کرد و اظهارداشت: منابع حاصله از دریافت حق بیمه زندگی برای هدف مردمی شدن اقتصاد بسیار مهمست که این امر باید در قالب سیاست کلان اقتصاد مقاومتی دنبال شود.
سلیمانی همین طور بر اهمیت صیانت از حقوق بیمه گذاران، حفاظت از اطلاعات بیمه ای مردم، برنامه ریزی صنعت بیمه برای کاهش تورم و فشار مالی بر مردم و پرهیز از نرخ شکنی در صنعت بیمه اصرار کرد.

1400/10/04
23:07:34
5.0 / 5
687
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
لینک دوستان تجهیزات جانبی
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403