اصلاح ساختار و نیروی انسانی از برنامه های نخست سازمان اموال تملیکی است

اصلاح ساختار و نیروی انسانی از برنامه های نخست سازمان اموال تملیکی است

به گزارش تجهیزات جانبی عضو هیات مدیره و معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان اموال تملیکی اعلام نمود: اصلاح ساختار و نیروی انسانی در اولویت برنامه های این سازمان قرار دارد.


به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از خبرگزاری ایرنا از روابط عمومی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، «علی جمشیدی» اظهار نمود: توجه ویژه ریاست جمهوری و همینطور قوه قضاییه به سازمان اموال تملیکی طی ماه های اخیر و فرصت به وجود آمده، زمینه را برای اصلاح ساختار این سازمان مهیا کرده است که در نخستین گام، تبدیل وضعیت کارکنان این سازمان درحال پیگیری است و امیدواریم با کمک اعضای مجمع سازمان، این مورد به صورت کامل مرتفع شود.
وی اضافه کرد: رفع مشکلات این سازمان نیازمند برنامه ریزی دقیق است که سیاست جدید افزایش برنامه های رفاهی و اصلاحی در جهت رضایت شغلی کارکنان و افزایش بهره وری آنها است.
در ادامه «علیرضا زمانی» رئیس هیات عالی نظارت سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی اظهار داشت: اقدامات و تمهیدات هیات مدیره جدید در مورد اصلاح ساختار و امور رفاهی کارکنان به روند ارتقاء این سازمان کمک شایانی خواهد نمود و هیات عالی نظارت هم جهت همکاری در این حوزه تمام توان خویش را به کار خواهد گرفت.
وی ضمن اشاره به جایگاه ویژه سازمان اموال تملیکی در چرخه اقتصادی کشور، خاطرنشان کرد: یکی از وظایفی که بر عهده این سازمان قرار گرفته مبارزه با قاچاق کالا و پشتیبانی از تولید داخلی است که به جرات میتوان گفت اگر تک تک فرآیندهای این سازمان دقیق و بموقع صورت گیرد، به مثابه فتح خاکریزهای جنگ اقتصادی در دوران تحریم های ظالمانه غربی ها است.


منبع:

1400/11/20
22:12:52
5.0 / 5
520
تگهای خبر: فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان تجهیزات جانبی
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403