خساست شرکت مادر فیسبوک برای کارمندان دورکار

خساست شرکت مادر فیسبوک برای کارمندان دورکار

کارمندان شرکت مِتا پلتفرمز (شرکت مادر فیس بوک) بعد از اینکه در 28 مارس از دورکاری به محل کار برمی گردند، از خدمات لباسشویی و خشکشویی مجانی محروم می شوند و به علاوه ساعت سرو شام هم یک ساعت عقب افتاده است.به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از ایسنا، روزنامه نیویورک تایمز گزارش کرد شرکت مِتا پلتفرمز در واکنش به مدل کار ترکیبی که تحت آن بیشتر کارمندان چند در روز در هفته همچنان از خانه به انجام وظایف کاری خود می پردازند، این تغییرات را صورت داده است. از نظر مدیریت شرکت مِتا پلتفرمز، مدت زمان کمتر در محل کار معادل مزایای کمتر در محل کار است. اما برای خیلی از کارمندان در فیسبوک، اینستاگرام، رئالیتی لَبز و سایر واحدهای شرکت مِتا پلتفرمز، این یک وضعیت ناخوشایند در محیط کاری است که بطور معمول شرایط طاقت فرسایی دارد.

سخنگوی شرکت مِتا پلتفرمز در اطلاعیه ای به نیویورک تایمز اعلام نمود با بازگشت به محل کار از دورکاری، ما در خدمات و امکانات رفاهی تغییراتی داده ایم تا منعکس کننده نیازهای نیروی کار هیبریدی ما باشد.

شرکت مِتا پلتفرمز همین طور سرو شام را از ساعت شش و ۳۰ دقیقه بعدازظهر شروع می کند که نیم ساعت بعد از حرکت آخرین سرویس از محل شرکت است. بدین سبب کارمندان بایدن بین غذای مجانی و سواری مجانی یکی را انتخاب کنند. در صورتیکه خیلی از کارمندان مِتا در مصاحبه با نیویورک تایمز از این تغییرات ناراضی بودند اما بسیاری دیگر این امکانات را ترفندی برای به کار گرفتن کارمندان برای ساعتهای طولانی دانستند.

بر اساس گزارش انگجت، شرکتهای فناوری برای فراهم کردن امکانات رفاهی باورنکردنی در محل کار برای جبران حجم کاری بالا مانند غذای رایگان، لباسشویی، کلاسهای فیتنس، نگهداری از کودکان و موارد دیگر معروف هستند. اما فضای کار ترکیبی به مفهوم آنست که کارمندان کمتری به این امکانات نیاز خواهند داشت. شرکت مِتا برای جبران این تغییرات، هزینه سلامت روانی کارمندان را از ۷۰۰ دلار به ۳۰۰۰ دلار در سال می افزاید.
1400/12/22
22:41:34
5.0 / 5
461
تگهای خبر: خدمات , شركت , فناوری , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
لینک دوستان تجهیزات جانبی
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403