یوتیوب در یک قدمی ممنوعیت در روسیه

یوتیوب در یک قدمی ممنوعیت در روسیه

گوگل یکی از معدود شرکت های بزرگ آمریکایی است که همچنان در روسیه فعالیت می نمایند اما ممکنست با بالا گرفتن تنش ها با کرملین، یکی از بزرگترین پایگاه هایش در این کشور را از دست بدهد.به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از ایسنا، گوگل کسب وکار تبلیغاتش در روسیه را تعطیل کرده اما خدمات محبوبی مانند یوتیوب را همچنان حفظ نموده است. با این وجود این سرویس ویدیویی به منبع قابل توجهی از تنش با دولت تبدیل گشته است. یوتیوب کانال وزارت دفاع روسیه را ممنوع کرده که تازه ترین اقدام در سلسله اقداماتی است که گوگلی ها انتظار دارند موجب تعطیل شدن فعالیت یوتیوب در این کشور شود.

یوتیوب هفته گذشته در واکنش به اقدام وزارت دفاع در زدن برچسب "ماموریت آزادسازی" به دو ویدیو، ارسال ویدیو را به مدت هفت روز برای ارتش روسیه ممنوع کرد. تصمیم برای مسدود کردن ویدئو های وزارت دفاع، برای مدیریت ارشد یوتیوب جدی شد.

اگرچه گوگل هنوز دفترش در روسیه را تعطیل نکرده اما این شرکت بی سر و صدا انتقال کارکنانش از روسیه را در هفته های اخیر آغاز نموده است. با این وجود سخنگوی گوگل حاضر نشد در این زمینه اظهارنظر کند.

بر اساس گزارش بلومبرگ، تا حالا هیچ نشانه ای از در خطر بودن محصول جست وجوی گوگل وجود نداشته است. گوگل پرکاربردترین موتور جست وجو در روسیه بوده و از نظر میزان استفاده بالاتر از موتور جست وجوی بومی یاندکس قرار دارد. یوتیوب هم سایت محبوبی برای همه شهروندان روسیه و همین طور طرفداران و مخالفان دولت این کشور است.
1401/01/04
11:18:39
5.0 / 5
521
تگهای خبر: خدمات , سایت , شركت , گوگل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
لینک دوستان تجهیزات جانبی
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1402