نماینده دامغان:

یک دفعه برای همیشه به ولنگاری فضای مجازی اختتام دهیم

یک دفعه برای همیشه به ولنگاری فضای مجازی اختتام دهیم

نماینده مردم دامغان در مجلس یازدهم با استناد به بیانات رهبری درباره فضای مجازی ضمن بیان این ادعا که 11 هزار محتوا مقابل طرح صیانت از 66 حساب اینترنتی آغاز شد، از نمایندگان مجلس خواست تا یک دفعه برای همیشه به ˮولنگاری فضای مجازیˮ اختتام دهند.


به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از ایسنا، علی اکبر علیزاده برمی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) در نطق میان دستور درباره مذاکرات هسته ای اظهار نمود: ما درحال مذاکره با شیطان بزرگ هستیم. شیطانی که اگر لحظه ای غفلت کنید، شما را نابود خواهدنمود. راهبرد و فرمان رهبری کاملا واضح است، رفع کامل تحریم ها و راستی آزمایی. قانون اقدام راهبردی مجلس هم به همین دلیل استوار شده است؛ بدین سبب به تیم مذاکره کننده و اعضای شورای عالی امنیت ملی می گویم که مبادا از فرمان ولی امر مسلمین و نایب امام زمان(عج) سرپیچی کنید که ذلت دنیا و آخرت را به دنبال خواهد داشت.
نماینده مردم دامغان در مجلس یازدهم با اشاره به وضع تحریم های جدید مقابل ایران اظهار داشت: ندادن تضمین معتبر و حتی راه ندادن یک خواننده به آمریکا فقط به خاطر این که بطورمثال ۳۰ سال پیش سربازی اش را در سپاه گذرانده، همگی گواه این مدعا است که آمریکا راهی برای کاهش تنش ندارند و فقط در صدد رسیدن به مکانیسم ماشه در برجام و تمدید محدودیت های هسته ای به ایران است؛ چرا بعضی حامیان دولت با عبور از خطوط قرمز اعلام رهبری قدم می زنند؟ شیطان، شیطان است. آمریکا روز به روز درحال افول و نابودی است و جبهه مقاومت روز به روز بالنده تر می شود. به آمریکا این شیطان درمانده امتیاز ندهید.
این عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با استناد به اعلام پلیس فتای کشور ادعا نمود که بیش از ۸۰ درصد کلاه برداری ها در پلت فرم های خارجی فضای مجازی رخ می دهد و سالانه ۴۰ هزار میلیارد تومان ارز برای سایت های شرطبندی از کشور خارج می شود.
آیا کسی باور می کند در ایران هیچ قانون جامعی برای فضای مجازی ندارد؟
علیزاده برمی اظهار داشت: خرید و فروش کودک، اسلحه، مواد مخدر، جعل مدرک، فروش داروهای تقلبی، شبکه سازی های خدمات جاسوسی تنها بخش کوچکی از بی قانونی موجود در فضای مجازی کشور است. آیا این فضا نیازمند قانون مند شدن نیست؟ آیا کسی باور می کند که ایران هیچ قانون جامعی برای فضای مجازی ندارد؟
۱۱ هزار محتوا مقابل طرح صیانت از ۶۶ حساب اینترنتی کلید خورد
یک دفعه برای همیشه به این ولنگاری فضای مجازی اختتام دهید

وی با استناد به بیانات رهبری درباره فضای مجازی اظهار داشت: مجلس در چنین شرایطی با هدف اجرای این فرمان ها، طرح قانونمند کردن فضای مجازی را در دستور قرار داد. دولت شرور آمریکا، دولت خبیث انگلیس، رژیم اشغالگر قدس، و منافقان با کلیه توان سایبری خود هجوم بی سابقه ای برای این طرح آوردند. در داخل کشورهم مزدوران بدون لباس فرم آمریکایی یعنی لیبرال ها - که امام امت آنها را خطرناک ترین دشمن اسلام ناب معرفی نمود همه قوای خودرا برای سیاه نمایی به صحنه آوردند. بزرگترین لشکر کشی فیک نیوزها با تولید ۱۱ هزار محتوا مقابل این طرح توسط ۶۶ حساب اینترنتی آغاز شد. البته کوتاهی کمیسیون مربوطه در نام گذاری نامناسب و عدم تبیین شایسته ماجرا بر تلخی ماجرا افزود. مجلس یازدهم مجلسی هستید که نایب امام زمان(عج) آنرا انقلابی نام نهادند به فرمان ولی امر مسلمین جهان لبیک بگوییم و یک دفعه برای همیشه به این ولنگاری فضای مجازی اختتام دهید.1401/01/17
22:11:51
5.0 / 5
592
تگهای خبر: اینترنت , خدمات , سایت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403