بابت ارائه رایگان ترافیك شاد

دولت به اپراتورها کمک مالی کرد

دولت به اپراتورها کمک مالی کرد

تجهیزات جانبی: معاون راهبردی و توسعه بازار رگولاتوری از پرداخت کمک جبرانی دولت به اپراتورهای (کاروران) ارتباطی و فناوری اطلاعات بابت جبران هزینه ارائه رایگان، ترافیک به سامانه شاد، بر طبق مصوبه هفتاد و سومین جلسه ستاد ملی کرونا آگاهی داد.


به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از ایسنا، علی محمد منتظری اظهار داشت: ستاد ملی کرونا در زمان همه گیری ویروس کرونا، با هدف تسهیل دسترسی عادلانه تمامی اقشار جامعه به خدمات آموزشی، جلوگیری از عقب ماندگی تحصیلی دانش آموزان و حفظ ارتباط تحصیلی آنها با محیط مدرسه و معلمان، به ویژه در مناطق کمتر برخوردار، ترافیک مصرفی سامانه شاد وزارت آموزش و پرورش را رایگان اعلام نمود. بر این اساس قرار شد هزینه ارائه خدمات رایگان ارائه شده توسط کاروران ارتباطی بوسیله کمکهای دولتی جبران شود.
وی اشاره کرد: با پیگیری سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی و همکاری شورای عالی فضای مجازی و سازمان برنامه و بودجه کشور و با هدف جبران هزینه های ترافیک رایگان اختصاص یافته از طرف اپراتورهای ارائه دهنده خدمات ارتباطی و فناوری اطلاعات بر طبق مصوبه ستاد ملی کرونا، کمک جبرانی دولت به این اپراتورها تامین و به حساب آنها واریز شد.
طبق اعلام سازمان تنظیم مقررات رادیویی، منتظری اضافه کرد: معادل ریالی هزینه ترافیک مصرفی معلمان و دانش آموزان در زمان استفاده از سامانه شاد، بمنظور پشتیبانی از ارائه دهندگان خدمات بخش ICT، بعد از بررسی اطلاعات اعلامی مربوط به حجم ترافیک اعلام شده از طرف اپراتورها، محاسبه و پرداخت گردید.
منبع:

1401/01/29
09:06:37
5.0 / 5
526
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403