معاون وزیر كار:

ارتباط بدنه دولت با جامعه دانشگاهی سبب توسعه زیست بوم کارآفرینی کشور می شود

ارتباط بدنه دولت با جامعه دانشگاهی سبب توسعه زیست بوم کارآفرینی کشور می شود

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در وبینار تخصصی کارآفرینی، ارتباط بدنه دولت و جامعه علمی و دانشگاهی را بعنوان دو بال توسعه زیست بوم کارآفرینی کشور عنوان نمود.


به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از خبرگزاری ایرنا از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «محمود کریمی بیرانوند» در این جلسه ضمن اشاره به کارآفرینی پاک، تعامل معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال با کارآفرینان، صاحبان ایده و طرح های برتر اشتغال آفرین، حمایت های گوناگون صورت گرفته از کارآفرینان، لزوم اصلاح خط مشی هدایت نیروی توانمند و نخبه دانش آموخته دانشگاهی جهت ورود به بازار کار و شرکت های دانش بنیان را مورد تاکید قرار داد.
وی رسالت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت کارآفرینی با بهره گیری از ظرفیت های تعاون در امتداد بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و تحقق منویات مقام معظم رهبری در شعار سال جاری را مهم دانست.
این وبینار با همکاری و مشارکت دفتر توسعه کارآفرینی و راندمان نیروی کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران به مناسبت روز ملی کارآفرینی و با حضور کارآفرینان، دانش پژوهان و دانشجویان حوزه کارآفرینی و مدیریت، جهانگیر یداللهی رییس دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران، اساتید و اعضای هیئت علمی دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران در فضای مجازی انجام شد.


1401/02/07
00:15:38
5.0 / 5
523
تگهای خبر: دانشگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان تجهیزات جانبی
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403