زمستان بیتکوین فرا رسیده است؟

زمستان بیتکوین فرا رسیده است؟

به گزارش تجهیزات جانبی ارزش بیتکوین، پرچم دار ارزهای دیجیتال، در چند روز گذشته زیر ۴۰ هزار دلار باقی مانده و اصلاح بازار گسترده تر، آلتکوین ها را به سمت پایین تر از سطح حمایت کلیدی خود سوق داده است. قیمت اتریوم هم زیر ۳۰۰۰ دلار بود.


به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از ایسنا، در هفته گذشته با ادامه خروج معامله گران از بازار، مقاومت سخت بیتکوین به ۴۰هزار دلار رسید. در ۲۴ ساعت گذشته، بیتکوین ۳ درصد کاهش داشت و در هفته گذشته، این سکه دیجیتالی ۶ درصد کاهش ارزش را ثبت نمود.
بازار کریپتو همچنان در مرحله انباشت است. افزایش انباشت اغلب با فشار صعودی در بازار گره خورده است، با این وجود، بازار تصویر متفاوتی را ترسیم می کند؛ انباشت بالاتر با افزایش خطر و نسبت مرتبط و اساسا یک شاخص صعودی برای سکه است.
داده های کایکو (Kaiko) نشان میدهد که حجم معاملات برای بیتکوین و اتریوم کم شده است و می تواند به این معنا باشد که مردم ممکنست دارایی های خودرا حفظ کنند برای اینکه همانطور که مرحله انباشت نشان میدهد و پیش بینی می شود، قیمت ها افزایش می یابد.
هم اکنون، قیمت کوتاه مدت بیتکوین در بحبوحه ضعف گسترده تر بازار، کاهشی است. بیتکوین در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۳۸ هزار و ۲۰۲ دلار مبادله می شد و در معاملات گذشته به زیر سطح حمایت ۳۹ هزار و ۸۰۶ دلاری خود رسید.
این رمزارز بیش از یک هفته است که با مرز ۴۰ هزار دلار مبارزه می کند و به سبب اینکه خریداران از بازار خارج شده اند بیتکوین به ترتیب بین ۴۰ هزار و ۳۸ هزار دلار به مبارزه ادامه می دهد.
در صورت چرخش قیمت ها، بیتکوین می تواند نزدیک به ۴۰ هزار دلار معامله شود و یک فشار جزئی می تواند به بیتکوین کمک نماید تا مرز ۴۲ هزار دلار را لمس کند، با این وجود، این سطح ممکنست بعنوان یک مقاومت سخت برای بیتکوین عمل کند و کاهش از قیمت فعلی، این سکه را به ۳۷ هزار و ۷۰۲ دلار بکشاند.
تنها ۴۸ ساعت قبل، خریداران باردیگر وارد بازار شدند که حاکی از این واقعیت است که بیتکوین برای بازگشت به نمودارهای خود تلاش می کند. این سکه بطور خلاصه در میانگین متحرک ساده تا زمانی بالای خط ۲۰-SMA (۲۴ ساعت قبل) قرار گرفت که مبادله با ۳۸ هزار دلار شروع شد.
در شاخص قدرت نسبی، خریداران باردیگر برای مدت کوتاهی از بازار خارج شده اند و اگر تقاضا موجب شود سکه به بالای ۲۰-SMA برسد، ممکنست باردیگر روند افزایشی ثبت کند.
مجموع ارزش بازار جهانی رمزارزها هم اکنون ۱.۷۷ تریلیون دلار برآورد می شود که این رقم نسبت به روز قبل ۴.۹۸ درصد کمتر شده است.
هم اکنون ۴۱.۲۲ درصد کل بازار رمزارزها در اختیار بیتکوین است. بیتکوین ۱۲ سال پیش توسط گروه گمنامی از معامله گران بر بستر بلاک چین به وجود آمد و از سال ۲۰۰۹ معاملات اولیه آن شکل گرفت.
حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۹۵.۶۵ میلیارد دلار است که ۲.۲۰ درصد کاهش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز هم اکنون ۱۱.۵۹ میلیارد دلار است که ۱۲.۱۲ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است. حجم تمام سکه های پایدار حالا ۸۰.۸۲ میلیارد دلار است که ۸۴.۵۰ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است.
به روز رسانی قیمت رمزارزها (تا ساعت۷: ۴۵ بامداد به وقت شرقی)
این رده حاوی تغییرات قیمتی ۱۰ ارز دیجیتالی بزرگ از نظر ارزش بازار است.
۱- بیت کوین
قیمت: ۳۸ هزار و ۳۳۶.۹۵ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۵.۳۰ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۷.۳۶ درصد کاهش
۲- اتریوم
قیمت: ۲هزار و ۸۳۵.۵۱ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۵.۶۰ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۸.۱۹ درصد کاهش
۳- بایننس کوین
قیمت: ۳۸۸.۵۱ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۳.۸۸ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۷.۷۱ درصد کاهش
۴- تتر
قیمت: ۱.۰۰ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۱ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۳ درصد کاهش
۵- سولانا
قیمت: ۹۶.۲۷ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۴.۶۲ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱۰.۹۹ درصد کاهش
۶- کاردانو
قیمت: ۰.۸۳۲۹ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۶.۲۹ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱۱.۹۱ درصد کاهش
۷- ریپل
قیمت: ۰.۶۴۹۲ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۷.۰۴ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر۱۵.۵۱ درصد کاهش
۸- پولکا دوت
قیمت: ۱۶.۸۷ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۶.۴۲ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۹.۷۴ درصد کاهش
۹ - یو اس دی کوین
قیمت: ۰.۹۹۹۹ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۱ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۴ درصد افزایش
۱۰- دوج کوین
قیمت: ۰.۱۴۰۳ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۸.۹۴ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۸۳ درصد کاهش
منبع:

1401/02/07
17:47:25
5.0 / 5
402
تگهای خبر: قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403