اپلیکیشن های تماس ویدیویی گوگل ادغام می شوند

اپلیکیشن های تماس ویدیویی گوگل ادغام می شوند

تجهیزات جانبی: گوگل با هدف ساده کردن خدمات ارتباطی خود، اپلیکیشن های تماس ویدیویی Duo و Meet را در یک پلت فرم ادغام می کند.به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از ایسنا، تا چند هفته دیگر، گوگل قابلیت های اپلیکیشن Meet را به Duo اضافه خواهدنمود. زمانی که این اتفاق روی دهد، کاربران می توانند از این اپلیکیشن که تا این مقطع، برای تماس ویدیویی شخصی طراحی شده بود، برای برنامه ریزی دیدارها استفاده کنند. قابلیتهای دیگری که برای Duo در راه خواهد بود، شامل پشتیبانی برای بکراندهای مجازی، اشتراک گذاری زنده محتوا و چت متنی در هنگام جلسه ویدیویی خواهد بود.

همزمان، گوگل به کاربران Duo قول داده است قابلیتهایی که می شناسند و دوست دارند مانند امکان استفاده از فیلترها و افکتها برای تماسهایشان، حذف نخواهند شد. همین طور تاریخچه تماس، مخاطبان و پیامها از این اپلیکیشن حذف نخواهند شد. این قسمتی از وعده گوگل برای یکپارچه کردن دقیق دو پلت فرم و تضمین پشتیبانی از شمار زیادی از کاربران تا حد ممکنست.

هنگامی که این پروسه تکمیل شد، گوگل نام نسخه های موبایل هر دو اپلیکیشن را تغییر خواهد داد و Duo به Meet و Meet فعلی به Meet Original تغییر نام خواهد داد. این شرکت به وب سایت ورج اعلام نمود می خواهد اپلیکیشن آخری را نهایتاً منسوخ کند. بااینکه این اقدامات ممکنست گیج کننده باشد اما گوگل دلیل خوبی برای آن دارد. این شرکت اعلام نموده است پیشرفتگی زیادی در اپلیکیشن موبایلی Duo بکار رفته و گوگل نمی خواهد این اپلیکیشن را رها کند.

بر اساس گزارش وب سایت انگجت، گوگل بر این باور است که یکپارچه کردن این دو پلتفرم، به نفع کاربران خواهد بود. طی چند سال اخیر اپلیکیشن های Duo و Meet به موازات تقاضای فزاینده برای تماس ها و دیدارهای مجازی، رشد کرده اند و الان این تجربه در قالب Google Meet بهتر خواهد شد. چالش گوگل، یافتن راهی برای ادغام این دو اپلیکیشن با یکدیگر بدون پیچیده کردن آنهاست. خیلی از افراد، Duo را برای سادگی آن دوست دارند و پیچیدگی بیشتر ممکنست موجب شود به اپلیکیشن های دیگر مهاجرت کنند.

منبع:

1401/03/15
12:45:15
5.0 / 5
455
تگهای خبر: تجربه , خدمات , سایت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
لینک دوستان تجهیزات جانبی
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403