نمایشگاه الکامپ مردادماه

نمایشگاه الکامپ مردادماه

تجهیزات جانبی: بیست و ششمین نمایشگاه الکامپ بعد از چندین بار به تعویق افتادن به سبب شرایط کرونائی، بالاخره از 11 تا  14 مرداد 1401 انجام خواهد شد.


به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از ایسنا، با شیوع ویروس کرونا در جهان و ورود آن به ایران از اسفندماه سال ۱۳۹۸، خیلی از نمایشگاه ها به تعویق افتاده و برخی لغو شدند. بیست وششمین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) نیز ابتدا مقرر بود سال ۱۳۹۹ اجرا شود اما چندین بار به سبب کرونا به تعویق افتاد و البته الکام استارز (بخشی از الکامپ با حضور استارت آپ ها) در بهمن ماه ۱۳۹۹ بصورت آنلاین اجرا شد. بعد از آن نیز مقرر بود الکامپ ۲۶ در تیرماه و بعد از آن در بهمن ماه ۱۴۰۰ اجرا شود که باز هم به سبب وضعیت کرونائی کنسل شد.
در نهایت بعد از فراز و فرودهای فراوان و با مساعد شدن شرایط عمومی و شروع مجدد برگزاری نمایشگاه ها، تاریخ جدید برگزاری بیست وششمین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) بعنوان بزرگ ترین رویداد فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور مشخص شد. بنا بر اعلام ستاد برگزاری نمایشگاه الکامپ، این نمایشگاه توسط سازمان نظام صنفی کامپیوتری تهران از روز سه شنبه ۱۱ مرداد لغایت روز جمعه ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران انجام خواهد شد.
در بخش اصلی نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۱، شرکت های بزرگ فناوری اطلاعات و ارتباطات، مجموعه های دانش بنیان، فعالان اکوسیستم استارت آپی کشور شامل شرکت ها، تیم ها و گروه ها، اپراتورهای ارتباطی، دستگاه های دولتی و اجرائی کشور و فعالان اصلی این حوزه حضور خواهند داشت. بخش های دیگر الکامپ شامل الکام استارز، الکام پیچ، الکام تاکز، الکام جابز، تینواستارز، توان تک، آوردگاه سرمایه و اتاق شتاب نیز پذیرای حضور پرشور جوانان خلاق و شرکت های نوآور خواهد بود.
ستاد برگزاری نمایشگاه الکامپ برای تسریع در پروسه امور اجرائی نمایشگاه، از روز شنبه مورخ ۲۱ خردادماه کار ثبت نام متقاضیان را شروع می کند و این پروسه را تا ۴ تیرماه ادامه خواهد داد. متعاقبا و بعد از تایید مدارک متقاضیان از طرف ستاد برگزاری و برمبنای اولویت ثبت نام از متقاضیان و برمبنای متراژ اعلام شده جهت جانمایی دعوت خواهد شد.
منبع:

1401/03/20
14:22:25
5.0 / 5
483
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان تجهیزات جانبی
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403