اپلیکیشن ضد اینستاگرام محبوب ترین برنامه اپل شد

اپلیکیشن ضد اینستاگرام محبوب ترین برنامه اپل شد

تجهیزات جانبی: اپلیکیشن شبکه اجتماعی BeReal که ضد اینستاگرام نام گرفته، با وجود شکایت های مختلفی که از خرابی این برنامه وجود دارد، در هفته های اخیر محبوبیت فوق العاده ای پیدا کرده است.به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از ایسنا، این اپلیکیشن همه کاربران در این پلت فرم را ملزم می کند هر روز در یک فرصت دو دقیقه ای، از خود عکس بگیرند اما هنگامی که کاربران تلاش می کنند عکسهای لحظه ای خودرا بارگذاری کنند، هنگ می کند.

اما این مشکل مانع از آن نشد که این اپلیکیشن در سه روز اول هفته گذشته، جایگاه نخست را در فروش اپ استور اپل در آمریکا به دست آورد. طبق آمار پلت فرم تحلیلگر دیجیتالی حسگر تاور، این اپلیکیشن در هفته منتهی به ۱۱ ژوییه، ۱.۷ میلیون بار نصب گردید که بزرگترین رشد هفتگی بود.

آرون لاکشمان، دانشیار بازاریابی در مدرسه مدیریت دانشگاه بوفالو اظهار داشت: این مسئله در بین شرکتهای شبکه اجتماعی متداول می باشد و هنگامی که با افزایش تقاضا روبرو می شوند، زیرساخت آنها تحت فشار قرار می گیرد. هر چه یک اپلیکیشن سریع تر رشد کند، به احتمال زیاد، محبوب و باثبات می شود.

محبوبیت BeReal منعکس کننده موفقیت اولیه اینستاگرام و توییتر است که هنگ کردن این پلتفرمها به سبب هجوم کاربران، رایج بود. این اپلیکیشن ها مورد استقبال قرار گرفتند و دوام آوردند اما در شرایطی که خیلی از اپلیکیشن های شبکه اجتماعی برای جلب توجه کاربران رقابت می کنند، BeReal باید ثابت کند که یک تب زودگذر نیست.

این اپلیکیشن فرانسوی از سال ۲۰۲۰ فعالیتش را شروع شد و ۳۰ میلیون دلار تامین مالی دریافت کرده است. بعد از رشد محبوبیت در فرانسه، این اپلیکیشن اوایل امسال در بین کاربران سن کالج در آمریکا محبوبیت پیدا کرد و جذابیتش در بین خیلی از کاربران، ضدیتش با جنبه فوق زیبایی اینستاگرام است.

در BeReal، افراد با دریافت اعلانی که به آنها می گوید وقت آنست که واقعی باشند، تنها روزی یک دفعه پست می گذارند. با یک کلیک، این اپلیکیشن دو عکس همزمان یکی از دوربین جلویی و دیگری از دوربین عقبی می گیرد.

بسیاری از کاربران در این مرحله با هنگ کردن اپلیکیشن روبرو می شوند. کاربران ممکنست مجبور شوند اپلیکیشن را دفعات زیادی بسته و باز کنند یا اگر عکسی می گیرد، زمان زیادی طول می کشد تا بارگزاری شود. کاربران تا وقتی خودشان پست نگذارند، نمی توانند ببینند دوستانشان چه پستی ارسال کرده اند؛ بدین سبب هنگ کردن برنامه، مانع استفاده آنها از این اپلیکیشن می شود.

طبق آمار پلت فرم اپتوپیا، در دو هفته نخست ژوییه، ۲۵۴ درصد افزایش در شمار بازخوردهای منفی از BeReal به سبب عملکرد و باگهای آن وجود داشته است. در ماه مه، بازخوردهای منفی یا عملکرد متوسط و باگها، ۵۶.۴ درصد از کل بازنگری ها را تشکیل دادند.

بر اساس گزارش بلومبرگ، با وجود نارضایتی فنی، افراد برای ارسال پست روزانه به این اپلیکیشن مراجعه می کنند. کاربران BeReal این اپلیکیشن را در نرخ بالاتر از ۱۰ اپلیکیشن اجتماعی برتر نگه داشته اند. در ماه مه، کاربرانی که بعد از هفت روز همچنان از اپلیکیشن استفاده می کردند در BeReal حدودا ۵۰ درصد در مقایسه با ۳۷ درصد در اپلیکیشن های دیگر بود. بعد از مدت ۳۰ روز، این رقم به ترتیب ۳۵ درصد و ۳۴ درصد بود.

منبع:

1401/05/02
23:04:24
5.0 / 5
436
تگهای خبر: دانشگاه , شركت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان تجهیزات جانبی
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403