از ابتدای امسال انجام شد؛

پرداخت بیش از ۶۲۰ هزار فقره تسهیلات ازدواج، فرزندآوری و ودیعه مسکن

پرداخت بیش از ۶۲۰ هزار فقره تسهیلات ازدواج، فرزندآوری و ودیعه مسکن

تجهیزات جانبی: آخرین اطلاعات دریافتی از بانک مرکزی حاکی از این است که از شروع سال تا حالا 250 هزار فقره وام فرزندآوری، 350 هزار فقره تسهیلات ازدواج و بیش از 26 هزار فقره تسهیلات ودیعه مسکن پرداخت شده است.


به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از خبرگزاری ایرنا، پرداخت تسهیلات ازدواج، فرزندآوری و ودیعه مسکن در سالهای قبل با موانع و ابهامات بسیاری همراه بود؛ در نتیجه روند پرداخت این وام ها به کُندی انجام می شد.
از ابتدای امسال با پیگیری های بانک مرکزی دستورالعمل های مربوطه تسهیلات ازدواج، فرزندآوری و ودیعه مسکن در اسرع وقت به شبکه بانکی ابلاغ گردید. در این دستورالعمل ها سعی شده بود تا ابهامات و موانع به بهترین نحو برطرف شود؛ در نتیجه این اقدام پرداخت وام به متقاضیان شتاب خوبی گرفته است.
بر اساس آخرین اطلاعات، از شروع سال تاکنون، ۲۵۰ هزار فقره وام قرض الحسنه فرزندآوری به میزان ۱۰۰ هزار میلیاردریال پرداخت شده است.
همچنین طی همین مدت برای تسهیل تامین هزینه های ازدواج جوانان به ۳۵۰ هزار متقاضی مبلغ ۴۸۰ هزار میلیاردریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج اعطا شده است.
طبق آخرین اعلام بانک مرکزی، از ۶ تیرماه ۱۴۰۱ و با ابلاغ شیوه نامه مربوط به بانکهای عامل، تا حالا به بالای ۲۶ هزار نفر به مبلغ ۱۳ هزار میلیاردریال تسهیلات ودیعه مسکن پرداخت شده است.
به گفته بانک مرکزی با معرفی وزارت راه و شهرسازی برای ۴۷ هزار نفر بمنظور دریافت تسهیلات ودیعه مسکن در بانکهای عامل پرونده تشکیل شده است.


1401/05/25
20:31:16
5.0 / 5
449
تگهای خبر: هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
لینک دوستان تجهیزات جانبی
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403