درویش:

با خصوصی سازی به سرمنزل مقصود می رسیم

با خصوصی سازی به سرمنزل مقصود می رسیم

به گزارش تجهیزات جانبی، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با اعلان اینکه خصوصی سازی سبب می شود تا سرخابی ها به سرمنزل مقصود برسند، اظهار داشت: متاسفانه سالهاست از حق پخش بی بهره هستیم و تلویزیون پول تبلیغات دیدارها را می گیرد اما چیزی به ما نمی دهد.


به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از خبرگزاری ایرنا؛ "رضا درویش" روز چهارشنبه در آیین بازگشایی نماد سرخابی ها در فرابورس و شروع معاملات ثانویه باشگاه های استقلال و پرسپولیس، گفت: این کار بزرگی است که سازمان خصوص سازی انجام داد. دولت، وزارت اقتصاد و وزارت ورزش همکاری داشتند تا این مساله صورت گیرد.
وی با اعلان اینکه از سالهای قبل بدهی های زیادی برای باشگاه به ارث مانده بود، گفت: از سال ۱۳۷۵ تا به امروز، بدهی های مختلفی باقی مانده و حتی اضافه شده بود. وقتی به باشگاه پرسپولیس آمدیم، مشکلات مالیاتی و بدهی زیادی داشتیم که باید آنها را سروسامان می دادیم.
درویش اشاره کرد: حالا باشگاه به به جایی رسیده که خیلی از بدهی ها پرداخت و تعهدات عملی شده است. جالب است در نامه مدیری نوشته بود که ۹۷۵ گرم طلا برای انجام امورات باشگاه از فردی گرفته شده که باید پس داده شود! این مشکلاتی است که در هیچ بنگاه اقتصادی با آن مواجه نخواهید شد.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: متاسفانه این دو باشگاه(استقلال و پرسپولیس) قائم به یک برنامه خاصی نبوده و خصوصی سازی موجب شد تا فکر عاجلی کرده و بدهی ها را به صفر برسانیم، چونکه باشگاه بدهکار نمی تواند در بورس باشد. در ۴۰ روز اخیر، بدهی ۴۶ نفر که حدود ۴۸ میلیارد تومان بود را پرداخت کردیم.
وی اظهار داشت: طی ۱۰ روز گذشته چند جلسه با مسئولان مالیاتی داشیم تا مشکلات مالیاتی باشگاه را به حداقل رسانده و به انتها برسانیم که باید از آنان تشکر کنم.
درویش با اعلان اینکه باشگاه ها نیاز به رویه مشخص و برنامه محور دارند، عنوان کرد: این مساله سبب خواهد شد تا به سرمنزل مقصود برسیم. بتوانیم برنامه ریزی دقیقی داشته و با بهره گیری از توانمندی باشگاه، حتی به سمت ساخت ورزشگاه اختصاصی قدم برداریم؛ نه این که به دنبال چند میلیارد برای پرداخت بدهی باشیم.
وی اظهار داشت: باید از سهامدارانی دفاع نماییم که برای خرید سهام اقدام نموده اند چونکه این حق الناس است.
درویش با اعلان اینکه صداوسیما برای خرید و ساخت یک سریال و یا برنامه تلویزیونی هزینه گزافی می کند، اظهار داشت: نهایتاً این سریال ها در یک شبکه پخش می شوند. ما هر هفته بازی داریم که تمام شبکه های تلویزیونی چند روز از بازی ما استفاده می نمایند. پول تبلیغات را می گیرند اما هیچ چیز به ما نمی رسد.
مدیرعامل پرسپولیس گفت: باید حق باشگاه ها را بدهند ولی متاسفانه تا امروز بر حسب مشکلاتی که وجود دارد، پولی به ما داده نشده است. اگر حق ما را بدهند دیگر برای فراهم کردن هزینه ها، دستمان را جلوی دیگران دراز نمی نماییم.
وی اضافه کرد: بارو کنید اگر در این سال ها حق پخش تلویزیونی داده می شد، علاوه بر تامین هزینه های باشگاه، می توانستیم در مناطق محروم مدرسه فوتبال پرسپولیس را تاسیس کرده و حتی در رشته های دیگر هم تیم داری نماییم.
درویش اشاره کرد: امیدوار هستم روزی برسد که چشم بینا و گوش شنوایی باشد تا درخواست های ما را ببینند و بشوند. این حق باشگاه هاست.
وی در آخر با اشاره به زحمات «حسین قربان زاده» رییس سازمان خصوصی سازی در امتداد فراهم کردن شرایط خصوصی سازی، از وی تقدیر کرد.منبع:

1401/06/02
17:29:30
5.0 / 5
430
تگهای خبر: هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403