مدیرعامل اتحادیه مرغ تخم گذار در گفت وگو با تجهیزات جانبی:

عرضه تخم مرغ با قیمت های مصوب

عرضه تخم مرغ با قیمت های مصوب

به گزارش تجهیزات جانبی، مدیرعامل اتحادیه مرغ تخم گذار با تکیه بر این که تخم مرغ موردنیاز کشور تأمین است و کمبودی در این حوزه نداریم، اظهار داشت: حالا تخم مرغ با قیمت های مصوب در بازار عرضه می شود.


«محمد مرادی» در گفتگو با خبرنگار اقتصادی ایرنا با اشاره به اینکه حالا وضعیت تولید تخم مرغ در کشور خوب است، اظهار نمود: طبق مصوبه دولت، قیمت هر کیلوگرم تخم مرغ درب واحدهای تولیدی ۳۵ هزار و ۵۰۰ تومان و قیمت مصرف کنندگان ۳۹ هزار و ۸۰۰ تومان است که با همین قیمتها از تولیدکنندگان خریداری می شود.
وی اضافه کرد: با عنایت به اصلاح نظام یارانه ای، قیمت های فعلی تخم مرغ به صورت موقت تعیین شده بود اما با عنایت به تغییر نرخ نهاده های تولید، تولیدکنندگان در انتظار اصلاح قیمتها هستند، این در شرایطی است که پیش از این معاون اول رئیس جمهوری قول اصلاح قیمتها در اول مهرماه سال جاری را داده بود.
مدیرعامل اتحادیه مرغ تخم گذار خاطرنشان کرد: با عنایت به آنالیز هزینه های تمام شده تولید و افزایش سود ۱۰ درصدی برای تولیدکنندگان قیمت واقعی تخم مرغ باید اصلاح گردد.
مرادی در رابطه با صادرات تخم مرغ اظهار داشت: حالا صادرات این محصول با عنایت به نامه اخیر معاونت توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی در حال انجام می باشد و تا آخر سال ادامه می یابد.
به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از خبرگزاری ایرنا، طبق آمار وزارت جهاد کشاورزی حالا سالانه بیشتر از ۱.۲ میلیون تن تخم مرغ در کشور تولید و به بازار عرضه می شود.


منبع:

1401/06/26
10:43:01
5.0 / 5
326
تگهای خبر: قیمت , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لینک دوستان تجهیزات جانبی
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1402