سخنگوی شركت مخابرات در گفت و با تجهیزات جانبی:

فعال بودن سرویس رومینگ در داخل کشور هیچ هزینه ای ندارد

فعال بودن سرویس رومینگ در داخل کشور هیچ هزینه ای ندارد

به گزارش تجهیزات جانبی، سخنگوی شرکت مخابرات در رابطه با خبر انتشار یافته در مورد دریافت هزینه رومینگ از جانب اپراتورها، ضمن تکذیب این موضوع، اظهار داشت: فعال بودن سرویس رومینگ در داخل کشور هیچ هزینه ای ندارد.


به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از خبرگزاری ایرنا، پیامکی با این مضمون که سرویس رومینگ از جانب شرکت مخابرات برای اپراتورها فعال شده و بابت آن از مردم هزینه ۶ هزار تومانی دریافت می شود، دست به دست می چرخد. سخنگوی شرکت مخابرات این مساله را که در سالهای گذشته هم به همین شکل انتشار یافته بود، را تکذیب نمود.
«محمدرضا بیدخام» سخنگوی شرکت مخابرات ایران در اینباره به ایرنا اظهار داشت: سرویس رومینگ در شرایط عادی برای همه کاربران تلفن همراه فعال است و این فعال بودن هزینه ای برای آنها ندارد.
وی اضافه کرد: اگر فردی قصد خروج از کشور و استفاده از خط تلفن همراه خویش را داشته باشد، باید مطمئن شود که این گزینه برای او فعال است تا بعد از بازگشت با هزینه زیادی مواجه نشود.
بیدخام خاطرنشان کرد: فعال بودن سرویس رومینگ در داخل کشور هیچ هزینه ای برای فرد ندارد و صرفاً زمانی این هزینه منظور می شود که کاربر در خارج از کشور قصد استفاده از تلفن همراه خویش را داشته باشد که در این صورت هم از جانب اپراتورها بسته های مختلفی برای این کار در نظر گرفته شده تا استفاده از این سرویس به صرفه باشد.
به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از خبرگزاری ایرنا، اپراتورهای داخلی کشور به جهت اینکه کاربرانشان در سفرهای خارجی خود بتوانند از امکانات آنها استفاده نماید، با اپراتورهای مطرح هر کشور وارد مذاکره شده و با آنها قرارداد می بندند. بر طبق این تفاهم میتوان از خدمات اپراتور داخلی در کشورهای دیگر بهره برد و برای آن هزینه پرداخت.


منبع:

1401/06/28
11:46:28
5.0 / 5
356
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403