اخراج 4000 کارمند در فیلیپس برای بهبود کارآمدی

اخراج 4000 کارمند در فیلیپس برای بهبود کارآمدی

تجهیزات جانبی: به گزارش تجهیزات جانبی، شرکت رویال فیلیپس ۴۰۰۰ موقعیت شغلی را برای کاهش هزینه های عملیاتی، حذف خواهد نمود.به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از ایسنا، فیلیپس اعلام نمود هزینه های در ارتباط با خاتمه خدمت در سه ماهه های آینده، حدود ۳۰۰ میلیون یورو (۲۹۵ میلیون دلار) پیشبینی می شود. این اقدام بعد از تغییرات مدیریتی این شرکت صورت می گیرد که در جریان آن، فرانس فن هوتن، بعد از ۱۲ سال فعالیت بعنوان مدیرعامل، این ماه جای خویش را به "روی جیکوبز" داد.

جیکوبز در اطلاعیه ای اعلام نمود اولویت فیلیپس، بهبود فرایند اجرایی می باشد تا بتوانیم بازسازی اعتماد بیماران، مصرف کنندگان و مشتریان را آغاز نماییم. این اقدامات شامل تقویت ایمنی بیماران و مدیریت کیفیت و همینطور بهبود فوری فعالیت های زنجیره تأمین این شرکت است.

جیکوب اوایل سال ۲۰۲۰ مسئول اداره کسب و کار خدمات بهداشتی مراقبتی Connected Care شد و واکنش به بحران کووید ۱۹ و مشکلات فزاینده پیرامون فراخوان دستگاههای پزشکی برای درمان آپنه خواب را مدیریت کرد. ارزش سهام فیلیپس سال جاری ۶۰ درصد نزول کرده است.

این شرکت همچنان درگیر پرونده های دادگاه در رابطه با مواد مورد استفاده در دستگاههای ونتیلاتور است که بیمار را در معرض خطر سرطان قرار می دهند. فراخوان این دستگاه ها در ژوئن سال قبل شروع شد و این شرکت حدود ۸۸۵ میلیون یورو برای این فراخوان مختص کرده است.

فیلیپس همینطور ۱.۳ میلیارد یورو هزینه برای کسب و کار دستگاههای خواب و تنفسی کنار گذاشته است. این هزینه ها منعکس کننده برآوردهای تغییر یافته از حل و فصل این پرونده با مقامات آمریکایی است.

بر اساس گزارش بلومبرگ، فیلیپس ۱.۳۳ میلیارد یورو ضرر خالص در سه ماهه سوم در مقایسه با ۲.۹۷ میلیارد یورو سود در مدت مشابه سال گذشته، گزارش کرد.

منبع:

1401/08/02
21:13:07
5.0 / 5
395
تگهای خبر: خدمات , شركت , كیفیت , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
لینک دوستان تجهیزات جانبی
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403