یك عضو كمیسیون صنایع و معادن:

باید از حجم فروشی به سمت سرعت فروشی اینترنت حرکت کرد

باید از حجم فروشی به سمت سرعت فروشی اینترنت حرکت کرد

به گزارش تجهیزات جانبی، یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، اشاره کرد: تحقق شبکه ملی اطلاعات کمک می نماید تا از حجم فروشی به سمت سرعت فروشی اینترنت گام برداریم و مطالبه جوان امروزی را برای دسترسی به اینترنت پرسرعت محقق می کند.


لطف الله سیاهکلی در گفت و گو با ایسنا، درباره ی اهداف توسعه شبکه ملی اطلاعات بیان کرد: هر کشوری متناسب با فرهنگ و نیازمندی های بومی خود تلاش می کند که پاسخ نیازهای مردم را در داخل کشور بدهد. این اصل در تمام دنیا همچون اروپا و آمریکا نیز صدق می کند. شبکه ملی اطلاعات نیز یک گام در امتداد پاسخ به نیاز داخلی مردم از درون خود کشور است. نکته قابل توجه در تحقق شبکه ملی اطلاعات سرعت اینترنت است.
این عضو کمیسیون صنایع مجلس در ادامه اظهار داشت: با تحقق شبکه ملی اطلاعات سرعت اینترنت افزایش شایان توجهی پیدا خواهدنمود. متاسفانه امروز در زمینه اینترنت گرفتار حجم فروشی هستیم در صورتیکه ما باید آرام آرام از حجم فروشی اینترنت به سرعت فروشی اینترنت حرکت نماییم.
نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی، اشاره کرد: جوان امروز دوست دارد با سرعت در فضای مجازی کار کند. اگر ما در داخل کشور زیر ساخت لازم اینترنت را ایجاد نکرده و بخواهیم همه اینترنت را از خارج بخریم همچنان با افت سرعت مواجه خواهیم بود. هرچقدر ما زیرساخت های داخلی اینترنت را توسعه بدهیم، سطح دسترسی و سرعت دسترسی مردم افزایش پیدا خواهدنمود که مطالبه امروز جامعه و جوانان است.
سیاهکلی اشاره کرد: باتوجه به پیگیری هایی که مجلس از وزارت ارتباطات داشته است، شخص وزیر مدعی شده اند که شبکه ملی اطلاعات ۵۹ درصد پیشرفت داشته است. هنوز کارهای زیادی در این عرصه باقی مانده است و باید قدمهای جدی تری برای تحقق شبکه ملی اطلاعات برداشته شود.1401/08/30
20:56:52
5.0 / 5
494
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
لینک دوستان تجهیزات جانبی
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403