مخابرات و ۱۰۰۰ میلیارد تومان لاوصولی

مخابرات و ۱۰۰۰ میلیارد تومان لاوصولی

تجهیزات جانبی: به گزارش تجهیزات جانبی، برای تحقق نوسازی شبکه مخابرات کشور به منظور خدمت رسانی شایسته به مشتریان، منابع مالی لازم است تا با پشتیبانی از مجموعه مخابرات، حوزه ارتباطات کشور به سمت خدمات مبتنی بر اقتصاد دیجیتال و فیبر نوری حرکت نماید.


به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از ایسنا، محمدرضا بیدخام با بیان این مطلب اظهار نمود: اگر مخابرات نتواند سرویس دهی مناسب و مطلوب داشته باشد، خیلی از صنایع و کارخانجات تجهیزات مخابراتی با خطر از دست دادن درآمد خود روبرو می شوند.

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران اضافه کرد: حالا کارخانجات تولید فیبر و کابل سازی با ۲۰درصد ظرفیت کار می کنند و اگر مخابرات نتواند بعنوان بزرگ ترین مشتری این صنایع، سرویس دهی مناسب داشته باشد، خیلی از این کارخانجات با توقف تولید و حتی بیکاری کارکنان مواجه می شوند.

وی با اشاره به اینکه مشتریان هم در حوزه تلفن ثابت و هم دیتا باید پایداری شبکه را احساس کنند، اظهار داشت: عدم وجود منابع مالی لازم برای توسعه بازسازی شبکه و سرقت کابل های مخابراتی از مشکلات موجود است.

بیدخام اظهار داشت: هم اکنون حدود ۱۰۰۰ میلیارد تومان لاوصولی در شرکت داریم، با عنایت به تورم و افزایش حقوق پرسنل و میزان زیادی از درآمد صرف منابع انسانی می شود که اگر این منابع تأمین نشود، مشکلات در ارتباط با کارکنان ادامه خواهد یافت.

وی که در یک برنامه رادیویی سخن می گفت، تصریح کرد: شرکت مخابرات اگر به اینجا رسیده به واسطه زحمات و تلاشهای عزیزان بازنشسته است، برند شرکت مخابرات قدیمی ترین برند ارتباطی کشور است که اگر ارتقاء و توسعه پیدا کرده به واسطه این عزیزان بوده و مطالبات قانونی آنها قطع به یقین باید پرداخت گردد و هیات مدیره مصوبات خوبی در این حوزه دارد که امیدواریم با تأمین منابع لازم این امر محقق شود.

بیدخام اظهار داشت: مصوبه مجلس شورای اسلامی در خصوص استخدام ایثارگران شاغل در ارگان ها و سازمان ها از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و در صورت تأمین منابع مالی موردنیاز از سمت دولت این امر محقق می شود.
منبع:

1401/09/13
14:53:50
5.0 / 5
546
تگهای خبر: خدمات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
لینک دوستان تجهیزات جانبی
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403