وزارت ارتباطات اعلام كرد

تکذیب قطع سراسری اینترنت در ایام برگزاری کنکور

تکذیب قطع سراسری اینترنت در ایام برگزاری کنکور

تجهیزات جانبی: به گزارش تجهیزات جانبی، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با صدور اطلاعیه ای درباره ی ادعای قطع اینترنت در روز برگزاری کنکور تاکید کرد: «وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از اساس موضوع نشر خبر قطع اینترنت را به دلایلی چون برگزاری کنکور سراسری تکذیب می کند و تا حالا در این ارتباط نه چیزی تصویب و نه ابلاغ گردیده است.»


به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از ایسنا، "متأسفانه هر از چند گاهی تعدادی از مقامات غیرمسئول اظهاراتی را مطرح می کنند که خارج از چارچوب وظایف و اختیارات آن هاست. قبل تر نیز چنین شایعاتی در خصوص قطع اینترنت در روز سوم دی مطرح شده بود که حالا بر بی پایه و بی اساس بودن آن بر همگان مشخص شده است. ضمن این که نشر چنین اظهارات غیرمسئولانه و خارج از چارچوب اختیارات و ماموریت های سازمان های مختلف موجب ضربه به امنیت روحی و روانی مردم و کاربران محسوب می شود".
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، پیرو موضوع مطرح شده از طرف یکی از مسئولان در رابطه با قطع اینترنت در روز برگزاری کنکور اعلام نموده است: "پرواضح است که سرویس اینترنت از ضروریات زندگی روزمره مردم است و وزارت ارتباطات ماموریت برقراری ارتباط پایدار و با کیفیت را برعهده دارد و همیشه می کوشد که از حقوق مردم در دسترسی به ارتباطات سریع، امن و ارزان حمایت و حفاظت کند؛ بدین سبب جز در موارد خاصی که آن هم توسط مراجع قانونی، تصمیم گیری می شود، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به هیچ عنوان حفظ پایداری و کیفیت ارتباط مردم را قربانی خواسته های غیرمنطقی نمی کند.
ضمن این که نشر چنین اظهارات غیرمسئولانه و خارج از چارچوب اختیارات و ماموریت های سازمان های مختلف موجب ضربه به امنیت روحی و روانی مردم و کاربران می شود".
منبع:

1401/10/15
20:28:06
5.0 / 5
467
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان تجهیزات جانبی
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403