رییس اوراکل برای خلاف در جزیره خودش جریمه شد!

رییس اوراکل برای خلاف در جزیره خودش جریمه شد!

تجهیزات جانبی: لری الیسون، رییس هیات مدیره و یکی از موسسان غول نرم افزاری اوراکل سال قبل هنگامی که در جزیره خود رانندگی می کرد، جریمه شد.به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از ایسنا، لری الیسون ظاهرا سال قبل هنگامی که در جزیره هاوائی لانائی که مالک حدود ۹۸ درصد آنست، رانندگی می کرد، به سبب عدم توجه به علامت توقف و داشتن سرعت، جریمه شد.

هاوائی نیوز بتازگی با اشاره به تصاویر ضبط شده توسط دوربین لباس پلیس، گزارش کرد موسس اوراکل اکتبر گذشته، هنگامی که سوار بر ماشین کوروت خود بود، متوقف گردید. مامور پلیس به الیسون اظهار داشت: به سبب اینکه به علامت توقف اعتنایی نکرده و تا حدودی سرعت داشته، متوقف شده است.

الیسون پوزش خواست و به مامور اظهار داشت: اهتمام داشته تا برای شام خوردن با فرزندانش، به خانه برسد اما این بهانه خوبی نیست.

مامور پلیس از الیسون خواسته بود گواهینامه، اوراق شناسائی و بیمه خودرا نشان دهد اما الیسون به مامور گفته بود گواهینامه همراه ندارد.

شرکت لری الیسون در این جزیره که پالونا لونائی نام دارد، درباره ی این گزارش، اظهارنظر نکرد.

الیسون حدود ۹۸ درصد این جزیره که ۱۴۱ مایل مربع مساحت دارد را در ژوئن سال ۲۰۱۲، به مبلغ ۳۰۰ میلیون دلار خرید. بنا بر برآورد فوربس، ثروت الیسون حدود ۱۱۰ میلیارد دلار است. او می خواهد این جزیره را به یک مقصد توریستی تبدیل کند و اولین جزیره با صرفه اقتصادی و ۱۰۰ درصد سبز باشد.

الیسون در سال ۲۰۱۸ یک شرکت سلامتی در این جزیره راه اندازی و اعلام نمود این شرکت به استفاده از دیتا برای مساعدت با مردم برای داشتن زندگی سالمتر و طولانیتر متمرکز خواهد بود.

گب جانسون، یکی از اعضای شورای شهرستان مائویی که در لانائی زندگی می کند، به هاوائی نیوز اظهار داشت: رویارویی با الیسون دشوار است و افسری که خودروی او را متوقف کرده، کارش خوب بوده است. وی با انتقاد از رفتارها و پروژه های جانسون در این جزیره، اظهار داشت: همانطور که می دانیم، برخی از جوامع اجازه داده اند نخبگان هر طور که مایلند رفتار کنند.

بر اساس گزارش بیزنس اینسایدر، هاوائی نیوز هفته قبل گزارش کرده بود ساکنان جزیره لانائی، شرکت الیسون را متهم کرده اند مانع دسترسی عمومی به پارک ساحلی هولوپو در نزدیکی تفرجگاه چهار فصل الیسون شده است. اما الیسون به این رسانه اظهار داشت: ساحل، توسط بومیان هاوائی برای انجام کارهای فرهنگی استفاده می شود و ساکنان جزیره همچنان حق دسترسی دارند.

منبع:

1401/10/24
15:24:11
5.0 / 5
101
تگهای خبر: شركت , نرم افزار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1401