مدیر تیک تاک به کنگره آمریکا فراخوانده شد

مدیر تیک تاک به کنگره آمریکا فراخوانده شد

به گزارش تجهیزات جانبی، با ادامه تفحص قانون گذاران آمریکایی، مدیرعامل اپلیکیشن چینی تیک تاک، در مقابل کمیته انرژی و بازرگانی کنگره آمریکا به ادای شهادت خواهد پرداخت.به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از ایسنا، کتی مک موریس راجرز، رئیس کمیته انرژی و بازرگانی کنگره در اطلاعیه ای اعلام نمود: شو زی چو، مدیرعامل تیک تاک، ۲۳ مارس در مقابل این کنگره، شهادت خواهد داد.

این خبر در حالی اعلام گردید که کمیته امور خارجی مجلس می خواهد ماه آینده بر سر نگرانی های امنیتی، در رابطه با لایحه در ارتباط با مسدود کردن اپلیکیشن ویدئویی تیک تاک در آمریکا رای گیری کند.

مک موریس راجرز اظهار نمود: تیک تاک که متعلق به شرکت بایت دنس است، آگاهانه توانایی دسترسی حزب کمونیست چین به اطلاعات کاربران آمریکایی را فراهم نموده است. آمریکایی ها سزاوار هستند که بدانند این اقدامات چطور بر حریم خصوصی و امنیت اطلاعات آنها تأثیر می گذارد.

تیک تاک در اینباره اظهارنظر نکرد؛ این اپلیکیشن ویدئویی روز جمعه گفته بود درخواست ها برای ممنوعیت کامل تیک تاک، مبتنی بر رویکرد تدریجی با استناد به امنیت ملی و رویکرد تدریجی به مسائل صنعت نظیر امنیت داده، حریم خصوصی و آزار و اذیت آنلاین بوده است.

در بیانیه رئیس کمیته انرژی و بازرگانی کنگره آمده است: در بحبوحه نگرانی ها نسبت به محتوای مضرر و سوءاستفاده از خردسالان در تیک تاک، مک موریس راجرز و سایر قانونگذاران جمهوریخواه، خواهان اطلاعات بیشتر از این پلت فرم در رابطه با تاثیرش بر جوانان شده اند.

بر اساس گزارش رویترز، تیک تاک پیش از این اعلام نموده بود به ایمنی کاربران خردسال و محدود کردن قابلیت ها بر مبنای سن، متمرکز شده است.

منبع:

1401/11/11
10:04:02
5.0 / 5
359
تگهای خبر: شركت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
لینک دوستان تجهیزات جانبی
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1402