فیس لیفت جی میل در راهست

فیس لیفت جی میل در راهست

به گزارش تجهیزات جانبی، با عرضه تغییرات سرویس ایمیل گوگل کاربرانی مدت ها منتظر آن بودند، ظاهر حساب های جی میل بزودی اندکی متفاوت خواهد شد.به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از ایسنا، جی میل بروزرسانی شده، به منظور فراهم کردن تجربه کامل تر سرویس گوگل ورک اسپیس (Workspace) برای همه کاربران، علاوه بر سرویس ایمیل، انتخابهای چت و کنفرانس ویدئویی را یکجا عرضه خواهد نمود.

کاربران برای فعال کردن ظاهر جدید جی میل، لازم نیست کاری انجام دهند و جی میل طی چند روز آینده برای همه کاربران در سرتاسر جهان، بروزرسانی خواهد شد تا به مدرنیزه کردن این پلت فرم کمک نماید.

در پست در ارتباط با بروزرسانی گوگل ورک اسپیس، گوگل تائید کرد ظاهر جدید، تجربه استاندارد برای جی میل خواهد شد و هیچ گزینه ای برای بازگشت به رابط کاربری قبلی وجود نخواهد داشت.

اخبار این فیس لیفت که در جهت یکپارچه کردن سرویسهای گوگل ورک اسپیس مانند چت و میت با جی میل به انجام می رسد، اولین بار در فوریه سال ۲۰۲۲ منتشر گردید.

اکثر کاربران جی میل در نوامبر سال ۲۰۲۲، امکان امتحان ظاهر جدید این سرویس را پیدا کردند اما همچنان گزینه بازگشت به ظاهر قبلی را داشتند. اما با بروزرسانی جی میل، دیگر چنین گزینه ای وجود نخواهد داشت. البته گوگل خاطرنشان کرده است که کاربران همچنان می توانند تِم جی میل، نوع این باکس و موارد دیگر را از لیست تنظیمات تغییر دهند.

این تغییر برای برخی از کاربران جی میل کاملا چشم گیر خواهد بود چونکه ایمیل ها از وسط صفحه، به سمت راست برده می شوند تا جا برای نوارهای جدید حاوی لینک های فوری به چت، اسپیس و میت (Meet) باز شود. کاربران همینطور نواری کناری جدید در سمت راست مشاهده خواهد شد که میانبری به خدمات دیگر گوگل مانند تقویم و وظایف خواهد داشت بدون آن که تب ها یا ویندوز اضافی را باز کنند. این شرکت اشاره کرد کاربران همه اعلان ها (نوتیفیکیشن ها) را یکجا خواهند دید.

بر اساس گزارش وبسایت تِک رادار، این تغییرات برای حساب های کاربری گوگل ورک اسپیس و همینطور مشتریان جی سوئیت بسیک و بیزنس، موجود خواهد بود.

منبع:

1401/11/13
16:20:18
5.0 / 5
394
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان تجهیزات جانبی
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403