آخرین وضعیت بازار رمزارزها در جهان

ماراتن دیجیتال رکورد زد

ماراتن دیجیتال رکورد زد

تجهیزات جانبی: ماراتن دیجیتال رکورد تولید بیتکوین خود در سه ماهه اول سال 2023 را اعلام نمود.


به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از کریپتو، یکی از شرکت های پیشرو در استخراج کریپتو، ماراتن دیجیتال در سه ماهه اول سال رکورد استخراج ۲۱۹۵ بیتکوین را اعلام نمود و دارایی خودرا به ۱۱هزار و۴۶۶ بیتکوین (معادل بیش از ۳۲۱ میلیون دلار با قیمت فعلی) افزایش داد.
نتیجه مثبت در ابتدای سال ۲۰۲۳ با عملکرد سال ۲۰۲۲ ماراتن دیجیتال در تضاد بود؛ ظرفیت استخراج این شرکت به سبب طوفان عظیم تابستان گذشته فلج شد همین طور قرار گرفتن چند میلیون آن در مرکز داده مشکل ساز کامپیوت نورث موجب ایجاد مشکلات اضافی شد.
فرد تیل، رییس و مدیرعامل این سازمان اظهار داشت: سه ماهه اول با تولید رکورد ۲۱۹۵ بیتکوین موفق ترین مورد در مقایسه با استخراج ۱۲۵۹ بیتکوین در سه ماهه اول سال قبل و ۱۵۶۲ بیتکوین در سه ماهه آخر سال ۲۰۲۲ بود.
این مورد به شرکت کمک کرد تا نرخ هش خودرا به ۱۱.۵ اگزاهش افزایش دهد (۶۴ درصد افزایش در مقایسه با ۷.۰ اگزاهش در آخر سال گذشته). هدف شرکت این است که نرخ هش آن تا اواسط سال ۲۰۲۳ با استقرار تجهیزات ماینینگ خریداری شده قبلی خود، به ۲۳ اگزهش برسد.
تیل اضافه کرد: در طول سه ماهه اول سال ۲۰۲۳، پیشرفت قابل توجهی در اجرای دو ابتکار اصلی خود داشته ایم که عبارتند از انرژی بخشیدن به سکوهای ماینینگ خریداری شده قبلی خود برای رسیدن به هدف ۲۳ اگزهش تا اواسط سال جاری و بهینه سازی عملکرد خود بطوریکه هم موثرتر و هم کارآمدتر عمل می نماییم.
مارس ماه خوبی برای ماراتن بود که طی آن تقریباً ۴۰ درصد از کل بار سه ماهه خود (۸۲۵ بیت کوین) را استخراج کرد. علاوه بر پیشرفت عملیاتی، واحد تجاری نیز وضعیت مالی خودرا بهبود بخشید. بعد از پایان دادن به تسهیلات اعتباری خود با بانک سیلورگیت، بدهی خودرا ۵۰ میلیون دلار کاهش و دارایی بیتکوین نامحدود خودرا ۳۱۳۲ بیتکوین افزایش داد.
ماراتون سه ماهه اول را تقریباً ۱۲۴.۹ میلیون دلار وجه نقد و معادل های نقدی نامحدود و ۱۱هزار و ۴۶۶ بیتکوین به انتها رساند و ارزش فعلی آن نزدیک به ۳۲۱ میلیون دلار است.
طوفان شدیدی که تابستان گذشته از ایالت مونتانا عبور کرد، ۷۵ درصد از کل ناوگان معدنی ماراتون را فلج کرد و موجب کاهش سطح تولید شد.
مدیرعامل ماراتن دیجیتال اظهار نمود که برگرداندن کامل ماینرها بصورت آنلاین زمان می برد و ما متعهد هستیم هر کاری که بتوانیم برای بازسازی هش ریت و بهبود تولید بیتکوین خود انجام دهیم... جدا از این رویداد، ساخت و ساز و نصب در تگزاس طبق برنامه زمان بندی شده و باتوجه به شرایط فعلی ادامه یافته است.
ماراتن روند عادی عملیات را در ماه های بعد بازیابی کرد سپس با مشکل دیگری مواجه شد؛ قرار گرفتن در معرض ۸۰ میلیون دلار برای کامپیوت نورث. در صورتیکه بیش از ۶۸هزار دستگاه ماینینگ ماراتن بیتکوین را در تگزاس نصب و میزبانی کرد، به سبب مسائل نظارتی نتوانست ۴۰هزار دستگاه را روشن کند. برای مقابله با افزایش هزینه ها در سال ۲۰۲۲، ماینر استراتژی هودل خودرا کنار گذاشت و در ژانویه ۱۵۰۰ بیتکوین فروخت. آخرین باری که برخی دارایی های خودرا واگذار کرد در اکتبر ۲۰۲۰ بود.
مجموع ارزش بازار جهانی رمزارزها هم اکنون ۱.۲۰ تریلیون دلار برآورد می شود که این رقم نسبت به روز قبل ۲.۹۹ درصد بیشتر شده است. هم اکنون ۴۵.۸۳ درصد کل بازار ارزهای دیجیتال در اختیار بیتکوین بوده که در یک روز ۰.۲۴ درصد کاهش داشته است.
حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۴۵.۴۳ میلیارد دلار است که ۵.۹۹ درصد کاهش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز هم اکنون ۴.۸۹ میلیارد دلار است که ۱۰.۷۶ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است. حجم تمام سکه های پایدار حالا ۳۹.۷۴ میلیارد دلار است که ۸۷.۴۷ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است.
به روزرسانی قیمت رمزارزها (تا ساعت ۰۸: ۴۰ به وقت شرقی)
این رده حاوی تغییرات قیمتی ۱۰ ارز دیجیتالی بزرگ از نظر ارزش بازار است.
۱- بیت کوین
قیمت: ۲۸ هزار و ۵۰۸.۵۳ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۲.۴۳ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۳.۲۶ درصد افزایش
۲- اتریوم
قیمت: ۱۹۰۹.۰۴ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۵.۷۷ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۶.۶۰ درصد افزایش
۳- تتر
قیمت: ۱.۰۰ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۰ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۱ درصد کاهش
۴- بایننس کوین
قیمت: ۳۱۴.۰۸ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۴۶ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۲۹ درصد کاهش
۵- یو اس دی کوین
قیمت: ۰.۹۹۹۸ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۱ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۱ درصد کاهش
۶- ریپل
قیمت: ۰.۵۰۴۹ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۷۵ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر ۵.۷۰ درصد کاهش
۷- کاردانو
قیمت: ۰.۳۹۵ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۰۷ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۴.۶۶ درصد افزایش
۸ - دوج کوین
قیمت: ۰.۰۹۷۴۶ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۲.۰۷ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۲۹.۸۹ درصد افزایش
۹- سولانا
قیمت: ۲۱.۱۷ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۳.۹۳ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱.۳۴ درصد افزایش
۱۰ - پولکا دوت
قیمت: ۶.۵۴ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۲.۲۳ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۶.۱۳ درصد افزایش1402/01/16
17:41:42
5.0 / 5
440
تگهای خبر: شركت , قیمت , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لینک دوستان تجهیزات جانبی
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403