پیشرفت فردی و اجتماعی با دسترسی به اینترنت

پیشرفت فردی و اجتماعی با دسترسی به اینترنت

تجهیزات جانبی: خراسان رضوی اینترنت در زندگی امروز به عنوان ابزار حیاتی برای انجام کارهای اولیه انسانی در موارد اجتماعی و اقتصادی مانند آموزش، مراقبت های بهداشتی کار و مسکن می باشد.


به نقل از ویفروم، نتایج مطالعه ای در دانشگاه بیرمنگام انگلستان که دکتر مرتن رگلیتز انجام داده است، نشان میدهد که دسترسی به اینترنت باید به عنوان یک حقوق اساسی بشر در نظر گرفته شود.
این مطالعه بر اهمیت دسترسی به اینترنت، خصوصاً در کشورهای درحال توسعه تاکید می کند برای اینکه دسترسی به موارد آموزشی، سلامت و کار را می توان بصورت آنلاین فراهم نمود.
پژوهشگران اظهار نمودند که دسترسی به اینترنت یک ضرورت عملی برای طیف وسیعی از افراد است و باید به عنوان یک حق در نظر گرفته شود. همین طور دسترسی رایگان به اینترنت برای افرادی که توانایی پرداخت هزینه را ندارند، باید در نظر گرفته شود و مهارت های لازم نیز دراین زمینه به افراد داده شود.
اینترنت برای تحقق خیلی از حقوق اجتماعی و اقتصادی بشر ارزش منحصر به فرد و اساسی دارد و به کاربران اجازه می دهد تا خیلی از کارهای ضروری خودرا انجام دهند.
دانش آموزان در کشورهای توسعه یافته که به اینترنت دسترسی ندارند، از نظر کسب آموزش خوب در مضیقه هستند برای اینکه خیلی از موارد کمک آموزشی ضروری و مواد آموزشی بصورت آنلاین در دسترس هستند.
ابزارهای آموزش آنلاین می توانند تفاوت قابل توجهی ایجاد کنند و به کودکانی که دور از مدرسه زندگی می کنند اجازه می دهند تحصیلات خودرا تکمیل کنند.
نتایج تحقیقات همین طور به نقشی که دسترسی به اینترنت می تواند در بهبود مراقبت های بهداشتی در کشورهای درحال توسعه ایفا کند اشاره می کند برای اینکه افراد با عدم دسترسی به موارد بهداشتی می توانند با بهره گیری از اینترنت در مهارت های خود ارتقاء پیدا کنند.
از آنجا که جهان بطور فزاینده ای دیجیتالی می شود، بسیار اهمیت دارد که سیاست گذاران اقداماتی را انجام دهند تا اطمینان حاصل شود که همه بدون توجه به محل زندگی خود به اینترنت دسترسی دارند. با انجام این کار، ما می توانیم کمک نماییم تا اطمینان حاصل شود که همه، فرصت های برابر جهت استفاده از حقوق انسانی خود و زندگی با عزت و امنیت دارند.
منبع:

1402/01/22
11:47:51
5.0 / 5
439
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
لینک دوستان تجهیزات جانبی
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403