در راستای تحقق شعار سال ۱۴۰۱ صورت گرفت:

رشد صددرصدی بهره برداری از توان شرکت های دانش بنیان

رشد صددرصدی بهره برداری از توان شرکت های دانش بنیان

به گزارش تجهیزات جانبی، استفاده از شرکتهای دانش بنیان در طرح های سازمان فناوری اطلاعات ایران در سال گذشته، رشد صددرصدی را تجربه نمود.



به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از ایسنا، محمد خوانساری- رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران - در رابطه با اقدامات انجام شده با هدف تحقق منویات مقام معظم رهبری پارسال در خصوص «سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین» اظهار نمود: سازمان فناوری اطلاعات ایران در سال ۱۴۰۱، توجه به مبحث اشتغال آفرینی و مشاغل دانش بنیان را به صورت عملیاتی در دستور کاری خود قرار داد. به صورتی که میزان انعقاد قرارداد با شرکتهای دانش بنیان در سال ۱۴۰۱ در مقایسه با سال ۱۴۰۰ با رشد بالغ بر صد در صد مواجه گردید و از منظر ریالی هم رشد ۱۲۳ درصدی را تجربه نمود.

وی توسعه و مدیریت گذرگاه خدمات دولت، توسعه و مدیریت سکوی پنجره ملی خدمات دولت هوشمند، توسعه و مدیریت سامانه های پست الکترونیکی احراز هویت شده بومی و طراحی، پیاده سازی و مدیریت متقاضیان دریافت یارانه در سکوی پنجره ملی خدمات دولت هوشمند را از مهم ترین طرح هایی دانست که بر اساس تحقق شعار سال ۱۴۰۱ مورد هدایت و راهبری قرار گرفته اند.

در ادامه رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران، از رشد همکاری میان این سازمان و مراکز علمی و تحقیقاتی پارسال یاد کرد و اظهار داشت: در سال ۱۴۰۱ در مقایسه با سال ۱۴۰۰، همکاری با مراکز علمی و تحقیقاتی بالغ بر ۴۷ درصد رشد داشت و از نظر حجم ریالی هم از مرز ۲۶ درصد عبور کرده است.

طبق اعلام سازمان فناوری اطلاعات ایران، خوانساری در خاتمه از برنامه ریزی و آغاز فعالیتهای این سازمان به منظور جامه عمل پوشاندن به شعار سال ۱۴۰۲ در خصوص «مهار تورم و رشد تولید» یاد کرد و خاطرنشان ساخت، این سازمان نهایت تلاش خویش را جهت تحقق شعار سال جدید هم هم چون سال قبل به کار خواهد بست.




1402/01/29
22:06:03
5.0 / 5
356
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لینک دوستان تجهیزات جانبی
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403