مدیرعامل شركت بورس تهران:

ساعت معاملات در بورس تغییر نمود

ساعت معاملات در بورس تغییر نمود

به گزارش تجهیزات جانبی مدیرعامل شركت بورس تهران اظهار داشت: از هفته آینده، معاملات بورس در دو زمان مشخص انجام می شود.


به گزارش روز جمعه پایگاه خبری بازار سرمایه ایران؛ علی صحرایی مدیرعامل بورس تهران اضافه کرد: اقدامات کوتاه مدت بورس تهران، برای کاهش فشار بر روی هسته معاملاتی بدین گونه است که از هفته آینده سهام صنایع مختلف در دو زمان هشت و ۳۰ تا ۱۱ و ۱۱ تا ۱۳ هر روز کاری معامله می شود.
وی افزود: عمده معاملات گروه ها از ساعت هشت و ۳۰ تا ۱۱ و گروه صنایع بزرگ نیز از ساعت ۱۱ تا ۱۳ انجام می شود البته از روز قبل اطلاع رسانی می شود که چه صنایعی در چه بازه زمانی معامله می شود. برای کاهش مشکلات هسته اصلی معاملات، یکی از اقدامات بورس تهران، به کارگیری دو سامانه معاملاتی برای بورس و فرابورس است که تا دو ماه آینده، دو موتور معاملات جداگانه ایجاد می شود.
وی به اقدامات طولانی مدت بورس تهران برای ایجاد زیرساخت های معاملاتی نیز اشاره نمود و اضافه کرد: در نظر داریم تا آخر سال، سامانه معاملاتی جدیدی با کمک دانشگاه تراز اول کشور ایجاد نماییم البته با مشاوران خارجی هم مذاکراتی برای ایجاد هسته جدید داریم.
صحرایی همین طور به شرایط روز های اخیر بازار سرمایه نیز اشاره نمود و اظهار داشت: فراز و فرود، جزء ذات بازار سرمایه است و هرچه سطح قیمت های سهام بالا رود تحلیل سهم ها نیز مشکل تر می شود بنا بر این مردم باید با تخصص وارد بازار سرمایه شوند و افرادی که دانش بورس را ندارند باید بطور مستقیم و از صندوق های سرمایه گذاری استفاده کنند.
مدیرعامل بورس تهران افزود: مردم برای ورود به بازار سرمایه از پس اندازهای خود استفاده کنند و با فروش خانه و ماشین وارد این بازار نشوند.منبع:

1399/05/17
21:28:26
5.0 / 5
1053
تگهای خبر: دانشگاه , شركت , فروش , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1400