رضوانی:

دیپلمات های کشور مراقب شیطنت های آمریکا در مذاکرات باشند

دیپلمات های کشور مراقب شیطنت های آمریکا در مذاکرات باشند

تجهیزات جانبی: به گزارش تجهیزات جانبی، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: دیپلمات های کشور در صحنه مذاکرات مراقب شیطنت های شیطان بزرگ و ایادی او باشند.


به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از ایسنا، غلامحسین رضوانی در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی بیان نمود: بازنشستگان مخابرات همچنان برخلاف تعهدات مصرح و کتبی قبلی مورد بی مهری و عدم توجه هستند.
ایشان در ادامه اضافه کرد: حداقل وزیر ارتباطات می توانست با ۴۰۰ درصد افزایش اشتراک تلفن ثابت موافقت نکند یا آنرا موکول و مشروط به اجرای تعهدات مخابرات می کرد.
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از تحرک مثبت دیپلماسی تراز انقلاب از رئیس جمهور خواست تا دستور دهد دست همه غربگرایان از دیپلماسی کشور قطع شود و تاکید کرد: در غیر این صورت مطمئن باشید که آنها باز هم ضربه خواهند زد. بهترین دلیل آن ادعاهای طلبکارانه قهرمان پوشالی دیپلماسی است که مثل سایر آمریکا پرستان طلبکارانه صحبت می کند. بنابراین همه را به هوشیاری فرا می خوانیم و امیدواریم دیپلمات های ما در صحنه مذاکرات مراقب شیطنت های شیطان بزرگ و ایادی او باشند.
منبع:

1402/04/06
11:35:03
5.0 / 5
274
تگهای خبر: وزیر ارتباطات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403