مدیركل ارتباطات استان اعلام كرد

ارتقاء تکنولوژی 11 سایت تلفن همراه روستاهای استان کرمان به اینترنت نسل چهارم

ارتقاء تکنولوژی 11 سایت تلفن همراه روستاهای استان کرمان به اینترنت نسل چهارم

تجهیزات جانبی: به گزارش تجهیزات جانبی، کرمان مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمان اظهار داشت: در ماه گذشته بیش از 210 میلیاردریال از محل اعتبارات وزارت ارتباطات صرف ارتقاء 11 سایت در روستاهای استان بمنظور دستیابی روستاییان به شبکه ملی اطلاعات شده است.


حسین ساجدی بامداد امروز اول مردادماه در جمع خبرنگاران از ارتقاء ۱۱ سایت در روستاهای شهرستان های عنبرآباد، سیرجان، رفسنجان، جیرفت، بافت، کرمان و منوجان با اعتبار ۲۱۰ میلیاردریال از محل اعتبارات وزارت ارتباطات آگاهی داد و اظهار داشت: به زودی شاهد اتفاقات خوبی برای مردم شریف و صبور استان خواهیم بود.
او با اشاره به ارتقاء سایت همراه اول به تکنولوژی ۴G برای روستای سرجنگل شهرستان عنبرآباد بیان کرد: با ارتقاء این سایت ۷۶ خانوار و ۲۹۰ نفر جمعیت در این روستا به شبکه ملی اطلاعات دسترسی پیدا کردند.
ساجدی از ارتقاء سایت روستاهای وحدت آباد و عزت آباد بخش مرکزی شهرستان سیرجان آگاهی داد و اضافه کرد: با ارتقاء این سایت به تکنولوژی ۴G، جمعیتی بیش از ۲۵۲۴ نفر در این روستاها از اینترنت پرسرعت برخوردار شدند.
وی در ادامه از ارتقاء تکنولوژی سایت تلفن همراه روستای دره رنج بخش مرکزی رفسنجان با ۵۱ خانوار و ۱۹۳ نفر آگاهی داد و اظهار داشت: مبلغ ۳۰ میلیاردریال صرف ارتقاء سایت همراه اول به تکنولوژی ۴G از محل اعتبارات وزارت ارتباطات طرح uso شده است.
مدیرکل ارتباطات استان کرمان از ارتقاء سایت روستاهای استخرگروک، باب میشان، باب نم و بابکیکی بخش ساردوئیه شهرستان جیرفت نیز در ماه گذشته آگاهی داد و اشاره کرد: روستاهای این شهرستان با ۱۳۴ خانوار و ۴۵۰ نفر جمعیت به شبکه ملی اطلاعات متصل شدند.
مدیرکل ict استان کرمان با اشاره به ارتقاء دو سایت همراه اول در سه روستای شهرستان منوجان، اظهار داشت: روستاهای تجدانو، چاه شاهی و گدارتخت با مجموع ۶۲۰ خانوار و ۲۱۷۱ نفر جمعیت به شبکه ملی اطلاعات متصل شدند.
او اظهار داشت: با ارتقاء تکنولوژی سایت روستای گوشگ علیاء شهرستان بافت نیز ۱۶۵ خانوار و ۵۱۶ نفر جمعیت با مبلغ اعتباری ۳۰ میلیاردریال از اینترنت پرسرعت برخوردار شدند.
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمان در ادامه ارتقاء دو سایت همراه اول در روستاهای شهرستان کرمان را نیز همچون خدمات اداره کل متبوع خود به روستاییان استان در ماه گذشته دانست و اضافه کرد: روستاهای استخروییه، کریم آباد، آب نیل بخش چترود و چناروییه، استخروییه بخش مرکزی با ۹۶۸ نفر جمعیت به شبکه ملی اطلاعات دسترسی پیدا کردند.
منبع:

1402/05/02
08:10:16
5.0 / 5
256
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان تجهیزات جانبی
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403