زارع پور در حاشیه جلسه دولت:

پوشش فیبر نوری از ۲۰۰ شهر و شش میلیون خانوار عبور کرد

پوشش فیبر نوری از ۲۰۰ شهر و شش میلیون خانوار عبور کرد

به گزارش تجهیزات جانبی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: پوشش فیبر نوری از ۲۰۰ شهر و شش میلیون خانوار عبور کرده است و تا آخر سال هفت میلیون خانواده زیر پوشش قرار می گیرند.به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از مهر، «عیسی زارع پور» وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حاشیه جلسه هیأت وزیران در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: پوشش فیبر نوری در ۲۰۰ شهر از روز گذشته از شش میلیون خانوار عبور کرد و در صورتیکه این خانواده ها درخواست دهند، ظرف یک ماه خطوط باکیفیت و پرسرعت را برای شان فراهم می نماییم.
وی افزود: سرعت اینترنت تحت فیبر نوری که در استان یزد افتتاح شد، ۱۰۰۰ مگابیت بر ثانیه بود. تاکید می کنم مردم باید حتما درخواست فیبر نوری بدهند تا برای شان فراهم گردد.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از افزایش پوشش فیبر نوری به هفت میلیون خانوار تا آخر سال ۱۴۰۲ سخن گفت.
زارع پور با بیان اینکه به دنبال درآمدزایی از صنعت فضایی کشور هستیم، اظهار داشت: به دنبال اقتصادی کردن صنعت فضایی کشور هستیم، اما لازمه اش تثبیت و ارزان کردن فناوری های موجود در این صنعت است.
وی از قیمت های اقتصادی برای پرتاب ماهواره سایر کشورها توسط ایران به فضا سخن گفت و اضافه کرد: دنبال این هستیم تا پایان دولت سیزدهم ماهواره کشورهای متقاضی را هم با قیمت های اقتصادی در مدار زمین قرار دهیم.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پیشبینی بازی ایران و قطر، اظهار داشت: به نظرم با بازی ها و نتایج خوبی که تیم ملی کشورمان تا این مرحله از بازی ها به دست آورده اند، بازی امشب را هم خواهیم برد.
وی در مورد نتیجه بازی فوتبال ایران و قطر، اظهار داشت: پیشبینی ام اینست که ایران این بازی را دو بر یک می برد.

1402/11/20
22:54:03
5.0 / 5
255
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لینک دوستان تجهیزات جانبی
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403