اعزام دانش بنیان های ایرانی به نمایشگاه تجهیزات نفتی چین

اعزام دانش بنیان های ایرانی به نمایشگاه تجهیزات نفتی چین

تجهیزات جانبی: به گزارش تجهیزات جانبی، با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی شرکتهای دانش بنیان ایرانی در نمایشگاه فناوری و تجهیزات فناوری و تجهیزات نفت و پتروشیمی چین اعزام می شوند.


به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از ایسنا، پاویون ایران در بیست وسومین نمایشگاه فناوری و تجهیزات نفت و پتروشیمی چین(cippe ۲۰۲۴) طی روزهای ۶ تا ۸ فروردین ماه ۱۴۰۳ برپا و طی آن شرکتهای دانش بنیان و فناور ایرانی با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی در آن حضور خواهند داشت.
در نمایشگاه فناوری و تجهیزات نفت و پتروشیمی چین که در محل نمایشگاه بین المللی چین واقع در پکن برگزار می شود، شرکتهای بزرگ فعال در صنایع نفت و پتروشیمی حضور داشته و به عرضه جدید ترین محصولات و دستاوردهای خود می پردازند.
در این نمایشگاه پاویون ایران دایر خواهد شد و ۹ شرکت دانش بنیان با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی، ضمن عرضه ظرفیت ها و توانمندی های فناورانه خود، محصولات خویش را هم به نمایش خواهند گذاشت.
به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، این شرکتهای دانش بنیان ایرانی در حوزه های طراحی، مهندسی و ساخت تجهیزات نفت و گاز و پتروشیمی، طراحی و ساخت تجهیزات جایگاه های CNG، ساخت و تولید قطعات نیروگاهی و پتروشیمی و طراحی و ساخت و نصب انواع مبدل های حرارتی، مخازن تحت فشار، بویلرهای فایر تیوب فعالیت دارند.
یکی از برنامه های صندوق نوآوری و شکوفایی در جهت کمک به توسعه بازار صادراتی شرکتهای دانش بنیان، پشتیبانی از حضور این شرکت ها در نمایشگاه های دائمی خارجی و هم حضور در نمایشگاه های معتبر بین المللی به دو صورت حضور مستقل و برگزاری پاویون است.
منبع:

1403/01/01
13:46:55
5.0 / 5
192
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403