بهبود دقت ضربات در فوتبال با کمک یک مربی هوشمند

بهبود دقت ضربات در فوتبال با کمک یک مربی هوشمند

به گزارش تجهیزات جانبی، یک مربی هوشمند فوتبال به شما اجازه می دهد برای بهبود بازی خود به صورت آن ضربه بزنید.


به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از ایسنا، یک وسیله تمرینی جدید از افراد بازیکن فوتبال بهتری می سازد، حتی اگر به تنهایی تمرین کنند. این دستگاه وون ساکر (Voon Soccer) نام دارد و به صورت الکترونیکی عملکرد فرد را در ده ها تمرین مختلف ارزیابی می نماید.
به نقل از نیواطلس، وون ساکر توسط کارآفرینان اسپانیایی جوزبا زوبلدیا (Joseba Zubeldia) و آسیر اکستباریا (Asier Etxebarria) بوجود آمده است. این دستگاه یک نسخه «هوشمند» از یک ابزار آموزشی موجود است که بعنوان ریباندر (rebounder) شناخته می شود.


در حالیکه اغلب ریباندرها مسطح هستند و توپ های فوتبال را به بیرون پرتاب می کنند، وون دارای یک ماژول الکترونیکی به شکل یک صفحه دایره ای شکل قابل جابجایی به نام دات (Dot) است. این واحد به صورت بی سیم با یک اپلیکیشن در تلفن هوشمند از راه بلوتوث ارتباط برقرار می کند و از سنسورهای یکپارچه برای تشخیص برخورد توپ در هر نقطه از ریباندر استفاده می نماید.
کاربر آغاز به انجام تمرین می کند و با توپ به آن نقطه ضربه می زند. این نقطه با حلقه ای از ال ای دی ها در رنگ ها و الگوهای مختلف نمایان می شود. ضربات موفقیت آمیز با پخش یک صوت همراه هستند.


بعد از اتمام تمرین، کاربر نمره عملکرد خویش را در اپلیکیشن بررسی می کند. این امتیاز متشکل از معیارهایی مانند سرعت واکنش، سرعت ضربه، نیروی ضربه، تعداد ضربه ها و زمان سپری شده بین ضربه هاست. این اپلیکیشن همینطور به کاربران این امکان را می دهد تا پیشرفت خویش را در طول زمان نظارت کنند و ببینند در کدام مهارت ها بیشتر احتیاج به بهبود دارند.
دات ضد ضربه و مقاوم در مقابل آب است و ادعا می شود که برای هر دو ساعت شارژ باتری بسته به میزان استفاده از پنج تا ۳۰ ساعت کار می کند. این ریباندر را میتوان روی زاویه ۶۰ یا ۹۰ درجه تنظیم کرد و دارای پایه هایی جهت استفاده در چمن یا پیاده رو است.
منبع:

1403/01/04
16:26:01
5.0 / 5
171
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403