برگزاری بیش از 78 میز كالایی در بخش كشاورزی و صنایع تبدیلی

برگزاری بیش از 78 میز كالایی در بخش كشاورزی و صنایع تبدیلی

به گزارش تجهیزات جانبی مدیركل دفتر هماهنگی صادرات محصولات كشاورزی و صنایع تبدیلی سازمان توسعه تجارت ایران اظهار داشت: در سال 98 و پنج ماهه سال 99، در مجموع 78 جلسه میز كالایی در بخش كشاورزی و صنایع تبدیلی برگزار شده كه از این تعداد 48 میز در بخش ملی و 30 میز كالایی در بخش استانی برگزار شده است.


به گزارش وزارت صنعت، معدن و تجارت، «محمود بازاری » در تشریح جزئیات این آمار اضافه کرد: در سال ۹۸، تعداد ۳۰ جلسه میز کالایی در سطح ملی انجام شد که از این تعداد ۱۱ میز در بخش خشکبار، چهار میز در بخش میوه و تره بار، چهار میز در بخش گل و گیاهان زینتی، دارویی و صنعتی، سه میز در بخش محصولات حیوانی، ۶ میز در بخش شیرینی و شکلات و صنوف تولیدی و دو میز در بخش صنایع تبدیلی بوده است.
وی اظهارداشت: در سطح استانی از مجموع ۲۳ جلسه میز کالایی در سال ۹۸، تعداد ۵ میز صنایع خشکبار، یک میز میوه و تره بار، ۲ میز گل و گیاهان زینتی، دارویی و صنعتی، یک میز محصولات حیوانی؛ ۹ میز شیرینی و شکلات و صنوف تولیدی، ۳ میز صنایع تبدیلی و ۲ میز محصولات لبنی برگزار شده است.
مدیرکل دفتر هماهنگی صادرات محصولات کشاورزی و صنایع تبدیلی با اشاره به آمار پنج ماهه اول سال ۹۹ در مورد برگزاری میزهای کالایی در بخش کشاورزی و صنایع تبدیلی اظهار داشت: در پنج ماهه نخست سال جاری سال در بخش ملی، پنج میز خشکبار، دو میز میوه و تره بار، دو میز، گل و گیاهان زینتی، دارویی و صنعتی، سه میز محصولات حیوانی، دو میز شیرینی و شکلات و صنوف تولیدی، دو میز صنایع تبدیلی و دو میز محصولات لبنی برگزار شده است.
بازاری اظهار داشت: در بخش استانی در پنج ماهه سال ۹۹، چهار میز خشکبار، دو میز شیرینی، شکلات و صنوف تولیدی و یک میز صنایع تبدیلی برگزار شده است و روند برگزاری این میزها در سازمان توسعه تجارت ایران ادامه دارد.منبع:

1399/06/18
10:17:50
5.0 / 5
1059
تگهای خبر: صنعت , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
لینک دوستان تجهیزات جانبی
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403