پرداخت اعتبار پاییز دستگاه ها منوط به عرضه گزارش عملكرد

پرداخت اعتبار پاییز دستگاه ها منوط به عرضه گزارش عملكرد

معاون اقتصادی و هماهنگی برنامه و بودجه سازمان برنامه و بودجه كشور، در بخشنامه ای به دستگاه های اجرایی، شرط تخصیص اعتبارات هزینه ای سه ماهه سوم سال جاری دستگاه ها را عرضه گزارش عملكرد ۶ ماهه نخست سال برشمرد.


به گزارش روز دوشنبه ایرنا از سازمان برنامه و بودجه، «سیدحمید پورمحمدی» در این بخشنامه که به همه دستگاه های اجرایی کشور، ابلاغ گردیده خواست گزارش عملکرد شش ماهه اول اعتبارات خویش را ارسال کنند؛ چون که هرگونه ابلاغ تخصیص اعتبارات هزینه ای در سه ماهه سوم سال جاری بعد از تایید گزارش عملکرد آن دستگاه برای دستیابی به اهداف مصوب از جانب امور بخشی ذیربط مربوطه در این سازمان قابل اقدام خواهد بود.
براساس این بخشنامه دستگاه ها باید گزارش عملکرد خویش را برپایه پیوست شماره چهار قانون بودجه سال جاری که بر بودجه ریزی مبتنی بر عملکرد تاکید دارد مطابق قالب جداول پیوست که نسخه الکترونیک آن در سایت سازمان برنامه و بودجه به آدرس www.mporg.ir قابل دریافت است، ارسال نمایند.
در این بخشنامه دستگاه ها حداکثر تا تاریخ شانزدهم مهرماه فرصت دارند گزارش خویش را به سازمان برنامه و بودجه کشور، سازمان های مدیریت و برنامه ریزی استان ها حسب مورد ارسال نمایند.
در این بخشنامه آمده است که تبعات مغایرت در عناوین برنامه، خروجی، سنجه عملکرد، مقدار هدف کمی و مبالغ مصوب و ابلاغی اعتبارات بر عهده دستگاه اجرایی ذیربط خواهد بود و در صورت عدم همکاری در اجرای این بخشنامه، هرگونه مسئولیت عدم پرداختها همچون پرداخت حقوق کارکنان در زمان مقرر هم با آن دستگاه خواهد بود.منبع:

1399/07/15
11:52:35
5.0 / 5
969
تگهای خبر: سایت , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لینک دوستان تجهیزات جانبی
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403