معاون وزیر كار:

كارخانه شیر خشك بروجرد به بهره برداری می رسد

كارخانه شیر خشك بروجرد به بهره برداری می رسد

به گزارش تجهیزات جانبی معاون امور اقتصادی وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: كارخانه شیر خشك بروجرد كه سالها تعطیل بود با تغییر كاربری و سرمایه گذاری ۱۵۰ میلیارد تومانی به بهره برداری می رسد.


حجت اله میرزایی روز چهارشنبه در بازدید از پروژه کارخانه شیر خشک بروجرد در جمع خبرنگاران اضافه کرد: عملیات اجرایی ایجاد کارخانه شیر خشک بروجرد با سرعت خوبی در حال اجرا می باشد که امیدواریم تا آخر سال به بهره برداری برسد.
وی افزود: سالها این واحد تعطیل و بدون استفاده مانده بود که با تغییر کاربری مجدد وارد مدار تولید می شود.
میرزایی بیان نمود: زمین کافی در محوطه این واحد صنعتی وجود دارد که در سال های بعد برای اجرای طرح توسعه استفاده می شود.
وی با اشاره به این که کارخانه داروسازی اکسیر و زاگرس فارمد ۲ شرکت مهم داروسازی کشور به حساب می آید، اظهارداشت: این واحدها روند خوبی در شاخصهای مالی و عملیاتی داشتند و در قطع وابستگی و همینطور صادرات محصولات دارویی به سایر کشورها و تأمین ارز برای کشور نقش مهمی داشته اند.
معاون امور اقتصادی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خاطرنشان کرد: این ۲ واحد تولیدی جز بنگاه های مهم و محوری در ایجاد خوشه صنایع غذایی و دارویی در لرستان به حساب می آید.
نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: تلاش هایی صورت گرفته که تا آخر سال کارخانه شیر خشک بروجرد به بهره برداری برسد و این پروژه از طرح های پرارزش استان به حساب می آید و این توانایی را دارد که مراکز دامپروری بیشتری در سطح استان ایجاد شود.
عباس گودرزی اضافه کرد: با تولید ۸۰۰ تن شیر این واحد به زنجیره محصولات لبنی مبدل می شود و فرصت های شغلی خوبی را ایجاد خواهد نمود.
وی افزود: با عنایت به عزم وزارت کار برای رفع مشکلات بنگاه های اقتصادی مقرر شد در جهت توسعه این واحدها در سطح شهرستان تلاش شود.منبع:

1399/07/23
13:35:52
5.0 / 5
1345
تگهای خبر: شركت , صنعت , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان تجهیزات جانبی
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403