تعرفه خدمات ابلاغ گردیده دستگاه ها به دفاتر پیشخوان منتشر گردید

تعرفه خدمات ابلاغ گردیده دستگاه ها به دفاتر پیشخوان منتشر گردید

تجهیزات جانبی: مدیركل دفتر نظارت بر خدمات پستی و دفاتر پیشخوان خدمات از تعیین تعرفه 250 خدمت دستگاههای اجرائی و ابلاغ آن به دفاتر پیشخوان خدمات دولت و ICT روستایی آگاهی داد.


به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از ایسنا، دفاتر پیشخوان خدمات دولت در امتداد اجرائی شدن دولت الکترونیک، تسهیل ارائه خدمات الکترونیک به مردم و کاهش فساد در دستگاه های اداری راه اندازی شدند. تمام دستگاه های اجرائی دولتی نیز موظف شدند تا خدمات الکترونیکی خودرا به این دفاتر واگذار کنند. رگولاتوری نیز سامانه رتبه بندی دفاتر پیشخوان را راه اندازی نمود با این هدف که با بهره گیری از آن می توان از حقوق دفاتر دفاع کرده و جلوی رانت و اعمال سلیقه شخصی در واگذاری خدمات به دفاتر را گرفت.
در این راستا به نقل از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، شهرام حی شاد، با اعلان اینکه این خدمات از سازمان امور اداری و استخدامی کشور، شناسه خدمت دریافت کرده اند، اظهار داشت: از بین ۲۵۰ خدمت ابلاغ گردیده، تعرفه ۱۲۹ خدمت از طرف کارگروه تنظیم بازار سازمان پشتیبانی از حقوق مصرف کننده و تعرفه سایر خدمات نیز از طرف رگولاتوری و بر طبق مصوبه ۲۸۴ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات تعیین شده است.
مدیرکل دفتر نظارت بر خدمات پستی و دفاتر پیشخوان خدمات اظهار نمود: بر طبق مصوبه ۲۸۹ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، از این پس، توزیع خدمات در میان دفاتر پیشخوان دولت و ICT روستایی بر طبق نتایج ارزیابی و رتبه بندی الکترونیکی این دفاتر در رگولاتوری انجام می شود.
وی درباره دسته بندی و توزیع خدمات از طرف دستگاه ها اشاره کرد: بعضی از دستگاه ها برای خدمات خود دسته بندی A، B، C یا طلایی، برنزی و نقره ای دارند و بر طبق معیارهای خاصی این خدمات را در میان دفاتر پیشخوان دولت توزیع می کنند. ما در حال مذاکره با دستگاه های مختلف هستیم تا معیارهای رتبه بندیشان را با فاکتورهای ارزیابی و رتبه بندی رگولاتوری یکسان کنند و بر طبق نتایج حاصل از این رتبه بندی، خدمات در میان دفاتر پیشخوان و ICT روستایی توزیع و به مردم ارائه شود.
به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از ایسنا، تعرفه خدمات قابل ارائه دستگاه های اجرائی در دفاتر پیشخوان را در اینجا می توانید مشاهده کنید.
منبع:

1399/08/14
20:59:30
5.0 / 5
1224
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
لینک دوستان تجهیزات جانبی
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403