برترین های جشنواره هنری بیمه عرضه شدند

برترین های جشنواره هنری بیمه عرضه شدند

منتخبان نخستین جشنواره ملی فیلم و عكس و پوستر صنعت بیمه در ۳ بخش فیلم، عكس و پوستر معرفی گشتند.


مراسم اختتامیه و انتخاب آثار برگزیده جشنواره ملی فیلم و عکس و پوستر صنعت بیمه که با موضوعات بیمه و مردم، بیمه و جامعه، کویید ۱۹فراخوان خویش را در شهریور ماه اعلام نموده بود به صورت مجازی برگزار گردید.
در بخش پوستر به ترتیب بهناز دلالت، سعید کیهانی و بتول باقری نژاد رتبه اول تا سوم را کسب کردند.
در بخش عکس حرفه ای با مبحث بیمه و کرونا محمد آهنگران، فاخته جلایرنژاد، اصغر یوسفی و حسین دهقانی و همینطور در بخش های عکس غیرحرفه ای مبحث بیمه و کرونا کوثر خمری، مبحث آزاد غیرحرفه ای داوود ایزدپناه و مبحث آزاد حرفه ای مسعود بیات بعنوان اثر برتر انتخاب شدند.
در بخش مستند بیمه، فیلم جوکر به کارگردانی سجاد ایمانی و فیلم بهای خون به کارگردانی مرجان خسروی، در بخش فیلم کوتاه بیمه، فیلم استارلت به کارگردانی محمد جواد حکمی و فیلم ذبح به کارگردانی آکو زند کریمی و سامان حسین پور، در بخش مستند آزاد، فیلم ترانه باد به کارگردانی مرسده فلاح نژاد، فیلم بومی به کارگردانی کیومرث سرشار و فیلم شاه خون به کارگردانی امین هیودی، در بخش فیلم کوتاه آزاد، فیلم آب یخ به کارگردانی جلال ساعدپناه، فیلم سایکو به کارگردانی مصطفی داوطلب، فیلم تنبیه به کارگردانی جلال ویسی و فیلم نامو به کارگردانی صلاح صالحی انتحاب شدند.
در بخش فیلم کوتاه کرونا، فیلم تولدت همیشه مبارک به کارگردانی صادق روشن، شایسته تقدیر گردید و در بخش مستند کرونا و نماهنگ، هیات داوران اثری را شایسته تقدیر ندانستند.
در بخش انیمیشن ماجراهای میرزا بلد به کارگردانی الهام مرتضوی، کایجو به کارگردانی بابک ناهیدی، نخود نخود هرکه رود خانه خود به کارگردانی محمد زارع و لیلا واعظی و همبازی به کارگردانی امیر ابوالحسنی یکتا به عنوان اثر برگزیده عرضه شدند.
مراسم اختتامیه و انتخاب آثار برگزیده با حضور فرشاد نجفی پور، غلامرضا سلیمانی، مجید مشعلچی فیروزآبادی، مصطفی زندی، فریدون جیرانی، جلیل اکبری، صحت بهتاش صناعی ها، سیدارشاد میرشجاعی، ابوالفضل آقادادی، مرتضی کامرانی و احمدرضا عصاری اعضای هیات داوران بخش فیلم و عکس و قباد شیوا، کاظم درم بخش، سمیه ولیان اعضای هیات داوران بخش پوستر و امیر کرم یزدی، دبیر جشنواره به صورت برخط در ششم آذرماه برگزار گردید.
نخستین دوره جشنواره ملی فیلم و عکس و پوستر صنعت بیمه به دبیری امیر کرم یزدی ۳ الی ۶ آذر ۹۹ با مبحث های بیمه و مردم، بیمه و جامعه، کووید ۱۹، در تهران برگزار گردید.منبع:

1399/09/12
13:17:52
5.0 / 5
705
تگهای خبر: صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403