كاركنان وزارت نفت و كشور با آرمان های امام راحل تجدید میثاق كردند

كاركنان وزارت نفت و كشور با آرمان های امام راحل تجدید میثاق كردند

به گزارش تجهیزات جانبی شهرری ـ ایرنا ـ معاونان، مدیران و کارکنان وزارتخانه های نفت و کشور امروز چهارشنبه به مناسبت ایام الله دهه فجر با حضور در حرم مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی با آرمان های والای ایشان تجدید میثاق کردند.


به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از ایرنا، این آیین معنوی با حضور امیر حسین زمانی نیا معاون بین الملل و بازرگانی، فرزاد مینو معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت نفت و تعدادی از مدیران و کارکنان این وزارتخانه در حرم مطهر امام خمینی (ره) برگزار شد.
شرکت کنندگان در این آیین معنوی ضمن نثار تاج گل، قرائت فاتحه و ادای احترام به مقام شامخ معمار کبیر انقلاب اسلامی با آرمان های والای امام راحل، شهدا و رهبر فرزانه انقلاب تجدید پیمان کردند.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت نفت ضمن اشاره به اینکه تجدید میثاق با امام راحل نباید فقط جنبه نمادین داشته باشد، اظهار داشت: مهم ترین آرمان امام راحل ایمان قلبی مردم به ارزش های اسلامی، نبود مستضعف و از بین رفتن فاصله طبقاتی بود.
فرزاد مینو عنوان کرد: تجدید میثاق نباید در حالت نمادین و تهیه عکس و فیلم خلاصه شود بلکه باید آرمان های بلند حضرت امام خمینی در جامعه ساری و جاری باشد.تجدید میثاق کارکنان وزارت کشور با آرمان های امام راحل
همینطور امروز چهارشنبه معاونان، مدیران و کارکنان وزارت کشور به مناسبت ایام الله دهه فجر با حضور در حرم مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی با آرمان های والای ایشان تجدید میثاق کردند.
این آیین معنوی با حضور جمال عرف معاون سیاسی وزیر کشور و تعدادی از مدیران و کارکنان این وزارتخانه در حرم مطهر امام خمینی (ره) برگزار شد.
شرکت کنندگان در این آیین معنوی ضمن نثار تاج گل، قرائت فاتحه و ادای احترام به مقام شامخ معمار کبیر انقلاب اسلامی با آرمان های والای امام راحل، شهدا و رهبر فرزانه انقلاب تجدید پیمان کردند.منبع:

1399/11/15
13:06:23
0.0 / 5
516
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403