نماینده تبریز:

مجلس توجه خاصی به اقشار لطمه پذیر دارد

مجلس توجه خاصی به اقشار لطمه پذیر دارد

به گزارش تجهیزات جانبی عضو هیئت رئیسه و نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مجلس توجه خاصی به اقشار لطمه پذیر دارد و در مصوبات خود آنرا نشان داده است.


محمدحسین فرهنگی روز جمعه در چهارمین نشست شورای هماهنگی ادارات و سازمان های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در آذربایجان شرقی با اشاره به نقش بسیار مهم و حساس مجموعه های این وزارتخانه در کشور اظهار نمود: در حقیقت پشتیبانی از قشر کارگری، تولید کننده، صنعتگر و کارآفرین وظیفه همه مسئولان کشور است تا توسعه و پیشرفت گرفتار خلل نشود.
وی یادآوری کرد: خدمات زیر مجموعه های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی هم به موثرترین اقشار جامعه ارائه می شود که بخشی مربوط به کارگران و کارکنان حوزه های مختلف است.
فرهنگی اضافه کرد: پرحجم ترین منتفعان و مخاطبان، مربوط به مجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی است و این وزارتخانه بیشترین ارتباط را با بیشتر اقشار جامعه داشته و خدمات قابل توجهی ارائه می کنند.
عضو هیئت رئیسه مجلس افزود: مجلس توجه خاصی به ماموریت های این مجموعه دارد و موارد مرتبط به لحاظ اهمیت و نقش و خدمات آنان به اقشار لطمه پذیر مورد تصویب نمایندگان قرار می گیرد.
فرهنگی همین طور از کوشش های مجموعه مدیران ادارات و سازمان ها و شرکت های تابعه وزارت در شورای هماهنگی ادارات و سازمان های تابعه وزارت در استان به خاطر هم افزایی و هماهنگی مناسب قدردانی کرد.منبع:

1399/11/18
10:34:20
0.0 / 5
419
تگهای خبر: خدمات , شركت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1401