در ۹ ماه سال ۹۹؛

پرداخت 63 هزار میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی

پرداخت 63 هزار میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی

به گزارش تجهیزات جانبی مدیرعامل بانک رفاه کارگران اظهار داشت: در 9 ماه ابتدای امسال 63 هزار میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی و بیش از یک هزار و 879 میلیارد ریال به بنگاه های کوچک و بزرگ پرداخت گردید.


به گزارش روز یکشنبه ایرنا، «اسماعیل لله گانی» در نشست خبری با اشاره به سامانه آنلاین پرداخت تسهیلات بازنشستگان اظهار داشت: اعتبار پرداخت شده به بازنشستگان در سنوات گذشته ۲۰۰ میلیارد تومان بود و امسال این اعتبار به دو هزار و ۲۳۰ میلیارد تومان افزایش یافت.
مدیرعامل بانک رفاه افزود: در مرحله اول و فاز آزمایشی سامانه آنلاین پرداخت تسهیلات به بازنشستگان ۳۵ هزار فقره و مرحله دوم ۲۳ هزار فقره تسهیلات پرداخت گردید و مرحله سوم نیز اول اسفندماه است که ۱۰۴ هزار فقره تسهیلات در ضمن یک روز پرداخت می شود.
لله گانی در توضیح سامانه رفاه و تولید اظهار داشت: این سامانه برای پرداخت تسهیلات در بحث ایجاد اشتغال و پشتیبانی از کارآفرینان مناطق محروم است و محصولات تولیدی کارآفرینان در این سامانه بارگذاری و به فروش می رسد.
وی افزود: در ۹ ماهه ابتدای امسال بیش از یک هزار و ۸۷۹ میلیارد ریال به بنگاه های کوچک و بزرگ، ۴۷۱ هزار میلیارد ریال به بخش مسکن و تاسیسات آب، ۹۵۰۰ میلیارد ریال به مشاغل خانگی و سه هزار میلیارد ریال به کمیته امداد امام خمینی، سازمان بهزیستی و وزارت تعاون پرداخت شده است.
مدیرعامل بانک اضافه کرد: همین طور در طول این مدت، ۳۷ هزار میلیارد ریال به طرح های فعال در حوزه تولیدی، ۶۳ هزار میلیارد ریال به واحدهای تولیدی و ۲۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات ازدواج از محل سپرده قرض الحسنه پرداخت شده است.
وی همین طور از پرداخت هفت هزار و ۵۰۰ فقره تسهیلات کرونا به مبلغ ۵۰۰ هزار میلیارد ریال به کسب و کارهای لطمه دیده از کرونا آگاهی داد.
به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از ایرنا، با شیوع بیماری کرونا خیلی از کسب وکارها و واحدهای تولیدی گرفتار مشکل شدند و برخی نیز به ناچار تعطیل شدند. براین اساس دولت برای حفظ اشتغال و پشتیبانی از کارگران پرداخت تسهیلات به واحدهای متضرر را در دستور کار قرار دارد. در مجموع ۱۴ رسته اصلی و ۸۵۰ زیررسته شناسایی شد.
چندی پیش، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره کمک به مشاغل لطمه دیده از کرونا، اظهار داشته بود: ۴۰ هزار میلیارد تومان منابع وام ۱۲ درصد به تمام واحدهایی که در دوران کرونا لطمه دیده بودند اختصاص یافت.
همچنین بگفته «محمد شریعمتداری» با شناسایی دقیق جامعه هدف ۲۳ هزار میلیارد تومان منابع یک میلیون تومانی به صورت وام قرض الحسنه میان کسانی که متقاضی بودند توزیع شده است.


منبع:

1399/11/19
21:54:09
0.0 / 5
528
تگهای خبر: فروش , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان تجهیزات جانبی
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403