4 قرارداد استفاده از محصولات نانویی میان فناوران و صنایع بزرگ منعقد شد

4 قرارداد استفاده از محصولات نانویی میان فناوران و صنایع بزرگ منعقد شد

تجهیزات جانبی: 4 قرارداد فروش محصولات مبتنی بر نانو و تفاهم نامه میان شرکت های دانش بنیان و شرکت های متقاضی از صنایع بزرگ کشور با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و دبیر ستاد ویژه توسعه فناوری نانو منعقد شد.


به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از ایرنا، این قراردادها و تفاهم نامه ها روز شنبه در حاشیه رونمایی از ۵۷ طرح نانویی بین شرکت های فناوری عرضه کننده و شرکت های صنعتی وسرمایه گذار منعقد شدند.
قرارداد فروش دانش فنی پوشش داکرومات نانو برای بهبود مقاومت خوردگی پیچ و مهره های حوزه صنعت خودرو نفت و گاز میان شرکت فناور و صنعت منعقد شد. اثر اقتصادی این قرار داد تامین بازار داخلی با حجم ۲۰ میلیارد تومان است که بیش از ۳۰ درصد بازار می شود.
قرار دوم فروش محصول و دانش فنی پوشش ضد حریق برای سیستم سوخت رسانی خودرو در بین دو شرکت منعقد شد. اثر اقتصادی این قرارداد تامین نیاز بازار با حجم ۱۵ میلیارد تومان برآورد شده است. کاربرد این محصول دانش بنیان سبب کاهش وزن خودرو می شود؛ ضمن آنکه این محصول تا دمای ۱۲۰۰ درجه سانتی گراد را تحمل خواهدنمود.
تفاهم نامه همکاری مشترک بین شرکت فناور و شرکت متقاضی (ایران خودرو) درباب تولید رزین نوع ۱ و ۲ ریخته گری به روش کلدباکس سومین قرارداد منعقد شده است.
این رزین ها محصول راهبردی برای صنعت ریخته گری است که با اعمال تحریم ها تامین آن در کشور با چالش روبه رو شده بود و با این قرار داد مبادرت به داخلی سازی این محصول خواهد شد.
قرارداد چهارم، تفاهم نامه همکاری مشترک بین شرکت فناور و متقاضی (سایپا) درباب تولید رزین نوع ۱ و ۲ ریخته گری به روش کلد باکس برای ماهیچه سازی است.
اثرات اقتصادی این تفاهم نامه جلوگیری از خروج ارز و تامین نیاز بازار با حجم ۱۰ میلیون دلاری بیان شده است.منبع:

1399/12/09
14:51:25
0.0 / 5
555
تگهای خبر: سیستم , شركت , صنعت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403