مدیركل پارلمانی وزارت اقتصاد:

پرداخت بموقع حقوق ها نقطه قوت دولت می باشد

پرداخت بموقع حقوق ها نقطه قوت دولت می باشد

به گزارش تجهیزات جانبی ایرنا- مدیرکل دفتر امور مجلس وزارت اقتصاد و دارایی اظهار داشت: با وجود تمام تنگناها و فشارهای اقتصادی که به واسطه تحریم ها ضد ایران اعمال شد، اما دولت تدبیر و امید عملکرد خوبی در پرداخت حقوق ها داشت و این یکی از نقاط قوت دولت به حساب می آید.


به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از ایرنا، شهروز برزگر گلشانی روز چهارشنبه در نشست شورای هماهنگی مدیران استانی وزارت امور اقتصادی و دارایی در شهرستان ملایر عنوان کرد: طی ۲ سال قبل بدترین وضعیت اقتصادی در کشور حاکم بود که دولت به خوبی توانست از این تنگنا عبور کند.
وی تصریح کرد: در زمانی که کشور در بدترین شرایط تحریم ها قرار گرفته است و با وجود شیوع کرونا و فشارهایی که از جانب دشمنان وارد می شود، بخش دولتی و خصوصی باید دست به دست دهند تا بتوان به خوبی کشور را مدیریت و از این مرحله سخت هم با موفقیت عبور نماییم.
مدیرکل دفتر امور مجلس وزارت اقتصاد و دارایی با اشاره به اینکه کشور سالانه ۳۰ هزار میلیارد تومان هزینه جاری دارد اظهار داشت: با افزایش ۲۵ درصدی حقوق از سال آینده این رقم با هزینه جاری به حدود ۴۰ هزار میلیارد تومان می رسد، در حالیکه درآمد دولت از مالیات ۱۵ هزار میلیارد تومان است و کشور باید از راه مالیات اداره شود و وابستگی به نفت کاهش پیدا کند.
برزگر گلشانی تصریح کرد: وزارت امور اقتصادی و دارایی در یک حاشیه باشد تا بتوان کشتی اقتصادی کشور را بهتر هدایت و مدیریت کرد.
وی ضمن اشاره به فرا رسیدن انتخابات ۱۴۰۰ افزود: باید با وحدت، همدلی و در کنار هم بودن، همانند دوره های قبل انتخاباتی پرشور با مشارکت حداکثری مردم رقم بزنیم.
مشاور وزیر و مدیرکل دفتر امور مجلس وزارت اقتصاد و دارایی تصریح کرد: از الان باید خویش را برای انتخابات پیش رو آماده نماییم و از تمام توان و ظرفیت خود برای تشویق مردم برای حضور در پای صندوق های رای و رای به جمهوریت نظام استفاده نماییم.
برزگر گلشانی همینطور برگزاری نشست امروز /چهارشنبه/ در ملایر را مطلوب ارزیابی کرد و عنوان کرد: مشکلات و درخواست هایی که در این جلسه عنوان شد، به صورت مشخص در استان پیگیری و چنانچه رفع نشد، از راه معاونت حقوقی مجلس پیگیری و رفع خواهد شد تا در مسافرت بعدی طی سال ۱۴۰۰ این مصوبات اجرایی و محقق شود.
به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از ایرنا، سومین نشست شورای هماهنگی مدیران استانی وزارت امور اقتصادی و دارایی روز چهارشنبه با حضور فرماندار ویژه ملایر، نماینده ملایر و رئیس مجمع نمایندگان استان همدان و تعدادی از مدیران کل استانی در حوزه امور اقتصادی و دارایی در شهرستان ملایر برگزار و مصوباتی همچون مستقل شدن گمرک ملایر را به دنبال داشت.
همچنین در انتها این نشست مشاور وزیر و مدیرکل دفتر امور مجلس وزارت اقتصاد و دارایی از شهرک صنعتی مبلمان منبت ملایر بازدید کرد.منبع:

1399/12/21
00:42:53
0.0 / 5
582
تگهای خبر: صنعت , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403