پیاده سازی سیستم مدیریت ایمنی در فرودگاه های بین المللی تا اختتام ۱۴۰۱

پیاده سازی سیستم مدیریت ایمنی در فرودگاه های بین المللی تا اختتام ۱۴۰۱

سیستم مدیریت ایمنی تا آخر سال 1401 مطابق برنامه زمان بندی بطور کامل در فرودگاه های بین المللی و حوزه ناوبری هوایی پیاده سازی مَی شود.


به گزارش روز جمعه ایرنا از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، نوزدهمین جلسه شورای عالی ایمنی شرکت با حضور رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران و اعضای شورای عالی ایمنی انجام شد.
در ابتدای این جلسه تعدادی از مسایل ایمنی شرکت فرودگاه ها و ممیزی های صورت گرفته از فرودگاه های بین المللی مطرح و درباب آنها تبادل نظر شد.
در این جلسه همین طور برنامه زمان بودی پیاده سازی سیستم مدیریت ایمنی در فرودگاه های بین المللی و حوزه ناوبری هوایی مطرح و مقرر شد؛ تا آخر سال ۱۴۰۱ این سیستم بطور کامل با این برنامه پیاده سازی شود.
پیشرفت و اقدامات صورت گرفته در فاز اول سامانه سما از دیگر مواردی بود که در این جلسه مطرح و مورد استقبال اعضای شورا واقع شد و همین طور توسعه ماژول های این سامانه در فاز دوم مورد تصویب قرار گرفت.
در نوزدهمین جلسه شورای عالی ایمنی شرکت فرودگاه ها، گزارش ایمنی از رویدادهای برخورد پرنده با هواپیما در سال ۹۸ و نیمه اول سال ۹۹ در فرودگاه های کشور ارائه شد.
در اختتام این جلسه درباب بهره گیری از متد TRB در ارزیابی کمی ریسک مخاطرات حریم باند ۲۹ راست فرودگاه مهرآباد و همکاری مشترک با دانشگاه صنعتی شریف تشریح و در این خصوص تصمیم گیری شد.منبع:

1399/12/22
14:19:17
0.0 / 5
645
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
لینک دوستان تجهیزات جانبی
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403