۲۰ واحد صنعتی گرمسار تا شهریور ۱۴۰۰ به بهره برداری می رسد

۲۰ واحد صنعتی گرمسار تا شهریور ۱۴۰۰ به بهره برداری می رسد

به گزارش تجهیزات جانبی فرماندار گرمسار اظهار داشت: زیرساخت های لازم مانند تامین گاز، برق و آب در منطقه ویژه اقتصادی گرمسار در حال ساماندهی است و 20 واحد سرمایه گذاری تا شهریور 1400 با اشتغال بیش از 2 هزار نفر در این منطقه به بهره برداری می رسد.


سعید متقی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا از گرمسار بعنوان قطب اقتصادی استان سمنان که دارای نیمی از صنایع این استان است نام برد و اظهار داشت: سال ۹۹ در امتداد تحقق شعار «جهش تولید» کارهای مثبتی انجام شد، اشتغال شهرستان افزایش یافت و خیلی از واحدهای تولیدی نیز به چرخه تولید بازگشتند.
وی با اشاره به شعار سال ۱۴۰۰ با عنوان «تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها» موانع بر سر راه تولید و سرمایه گذاران را در۲ گروه دسته بندی کرد و اضافه کرد: دسته اول مشکلات بین المللی و مسائل مربوط به تحریم ها است که با سیاست گذاری های دولت می توان در شهرستان گرمسار این موانع را پشت سر گذاشت.
فرماندار گرمسار اظهار داشت: دسته دوم مشکلات داخلی و روند پیچیده اداری و کج سلیقگی های موجود در سیستم اداری است که در سال ۱۴۰۰، با افزایش بازدیدها و تشکیل جلسات گوناگون در امتداد به حداقل رساندن این مشکلات تلاش می شود.
متقی بیان کرد: شهرستان گرمسار ظرفیت های گردشگری فراوانی دارد اما هنور بعنوان جاذبه های گردشگری شناخته نمی شوند.
وی اضافه کرد: از اواخر سال قبل کارگروه توسعه گردشگری با حضور فعالان این حوزه خصوصاً راهنمایان گردشگری گرمساری انجام شد تا با همفکری گردشگری این شهرستان ارتقا یابد.
فرماندار گرمسار، آینده گردشگری این شهرستان را روشن پیش بینی نمود و اظهار داشت: با برطرف شدن مشکل ویروس کرونا، برنامه های خوبی برای معرفی زنجیره ای از جاذبه های گردشگری گرمسار مانند پارک ملی کویر، قصر بهرام و غارهای نمکی اجرا می شود.
به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از ایرنا، گرمسار نزدیکترین شهرستان استان سمنان به تهران است و حدود نیمی از واحدهای صنعتی این استان در این شهرستان قرار دارد.منبع:

1400/01/03
13:02:13
5.0 / 5
710
تگهای خبر: بین المللی , سیستم , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403