ظرفیت ناوگان حمل و نقل شهری پست كشور ۱۰۰ درصد افزایش یافته است

ظرفیت ناوگان حمل و نقل شهری پست كشور ۱۰۰ درصد افزایش یافته است

به گزارش تجهیزات جانبی ایرنا- مدیرعامل شرکت ملی پست ایران اظهار داشت: بمنظور شتاب بخشی در امر انتقال و توزیع بموقع مرسولات پستی، ظرفیت ناوگان حمل نقل شهری این شرکت 100 درصد افزایش یافته است.


رمضانعلی سبحانی فر روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از اداره پست شهرستان سبزوار در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اضافه کرد: با مجوز دولت برای سرعت هر چه بیشتر در ارسال مرسولات، حفاظت و صیانت از بسته های پستی ۴۰۰ دستگاه وانت از اردیبهشت ماه به ناوگان شهری شرکت پست افزوده می شود.
وی افزود: پست در گذشته بیشتر روی بسته های کوچک و پاکت ها کار می کرد اما امروز رویکرد و نیاز جامعه به سمت بسته های بزرگ و امانات رفته است که بخش عمده آنرا خریدهای اینترنتی تشکیل می دهد پس ارتقای زیرساخت های لازم برای ارائه خدمات مطلوبتر به مردم مورد توجه قرار گرفته است.
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به این که یکی از برنامه های شرکت پست حفاظت از بسته های پستی و هوشمندسازی آنهاست اظهار داشت: اولین مرکز هوشمندسازی و مکانیزه کردن پست اسفند سال قبل به بهره برداری رسید.
سبحانی فر اضافه کرد: همین طور هفت مرکز فعالیت منطقه ای در سطح کشور به وجود آمده که با برگزاری مناقصه طی ماههای آتی هوشمندسازی این مراکز منطقه ای انجام می شود.
وی افزود: درباب رهسپاری هم سعی شده از ظرفیتهای مختلف همچون قطار استفاده گردد و برای صیانت و حفاظت از بسته های مردم بسته هایی تهیه و خریداری شده که این بسته ها با برگزاری مناقصه اردیبهشت امسال وارد شبکه می شود.
مدیرعامل شرکت ملی پست ایران با اشاره به اینکه حجم کار پست بعد از کرونا افزایش یافته است اضافه کرد: شیوع ویروس کرونا رویکرد مردم را به بسته های پستی و امانات سرعت داد و خرید اینترنتی را بیشتر کرد که سبب افزایش ۳۰ درصدی حجم کاری این شرکت شد.
سبزوار در ۲۳۰ کیلومتری غرب مشهد قرار دارد.منبع:

1400/01/05
16:26:47
5.0 / 5
574
تگهای خبر: اینترنت , خدمات , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403