۱۰ دقیقه مكالمه در هر اپراتور چند تومان است؟

۱۰ دقیقه مكالمه در هر اپراتور چند تومان است؟

تجهیزات جانبی: 10 دقیقه مکالمه در هر یک از اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و رایتل تعرفه متفاوتی دارد که از حداقل 555 تا حداکثر 899 تومان را شامل می شود.


به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از ایسنا، بااینکه ابزارهای زیادی برای ارتباط وجود دارد اما همچنان یکی از این راه ها برقراری تماس است و تلفن همراه هم یکی از مهم ترین نقش ها را ایفا می کند. هر یک از اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و رایتل تعرفه های خودرا برای برقراری تماس دارند که در این گزارش به این تعرفه ها اشاره شده است.
تعرفه های مکالمه همراه اول
درحال حاضر تعرفه برقراری تماس با بهره گیری از سیمکارت های دائمی همراه اول به تلفن ثابت و همراه اول و همین طور به سایر اپراتورها، ۵۹.۹ تومان به ازای هر دقیقه مکالمه است. تعرفه برقراری تماس با سیمکارت های اعتباری همراه اول به تلفن ثابت و همراه اول و همین طور اپراتورهای دیگر نیز ۸۹.۹ تومان به ازای هر دقیقه مکالمه است. البته معیار محاسبه تعرفه یک تماس برمبنای ثانیه است. برای مثال هزینه یک تماس ۱۰ دقیقه ای با سیمکارت دائمی همراه اول، ۵۹۹ تومان و با سیمکارت اعتباری، ۸۹۹ تومان است.
تعرفه های مکالمه ایرانسل
در اپراتور ایرانسل، برقراری تماس داخل شبکه ایرانسل (از خطوط ایرانسل به خط ایرانسل دیگر) و همین طور برقراری تماس خارج شبکه ایرانسل (از ایرانسل به سایر خطوط همچون خطوط تلفن همراه و ثابت) برای سیمکارت های دائمی ۵۹.۹ تومان برای هر دقیقه یا ۰.۹۹ تومان برای هر ثانیه است. در سیمکارت های اعتباری نیز این هزینه ۸۹.۹ تومان برای هر دقیقه یا ۱.۴۹ تومان برای هر ثانیه است. برای مثال ۱۰ دقیقه تماس تلفنی با سیمکارت های دائمی ایرانسل ۵۹۹ تومان و با سیمکارت های اعتباری ایرانسل، ۸۹۹ تومان است.
تعرفه های مکالمه رایتل
مبنای محاسبه تعرفه کلیه تماس ها در اپراتور رایتل نیز مانند دو اپراتور دیگر برمبنای ثانیه است. در سیمکارت های دائمی رایتل، برقراری مکالمه درون شبکه رایگان است و تماس صوتی برون شبکه ۵۵.۵ تومان به ازای هر دقیقه است. در سیمکارت های اعتباری رایتل نیز برقراری مکالمه درون شبکه رایگان است و هر دقیقه مکالمه برون شبکه، ۸۸.۸ تومان هزینه دارد. درواقع ۱۰ دقیقه تماس تلفنی برون شبکه با بهره گیری از سیمکارت های دائمی رایتل ۵۵۵ تومان و با بهره گیری از سیمکارت های اعتباری، ۸۸۸ تومان است.
تعرفه های مکالمه شاتل موبایل
در سیمکارت های شاتل موبایل نیز تعرفه برقراری تماسهای درون شبکه ۵۵.۵ تومان به ازای هر دقیقه مکالمه و برای تماسهای برون شبکه، این هزینه ۸۸.۸ تومان به ازای هر دقیقه مکالمه است. در شاتل موبایل نیز معیار محاسبه تعرفه یک تماس برمبنای ثانیه است. هزینه یک تماس ۱۰ دقیقه ای درون شبکه با شاتل موبایل، ۵۵۵ تومان و با هزینه تماس برون شبکه با شاتل موبایل، ۸۸۸ تومان می شود.
منبع:

1400/02/04
20:59:53
5.0 / 5
1058
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
لینک دوستان تجهیزات جانبی
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403