سخنگوی كمیسیون كشاورزی، آب، منابع طبیعی مجلس:

مشكلات بازار تخم مرغ در كمیسیون كشاورزی مجلس بررسی گردید

مشكلات بازار تخم مرغ در كمیسیون كشاورزی مجلس بررسی گردید

تجهیزات جانبی: سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس از بررسی مشکلات حوزه بازار تخم مرغ و خرید تضمینی محصولات کشاورزی در جلسه امروز کمیسیون آگاهی داد.


معین الدین سعیدی درباره جلسه روز سه شنبه کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی به خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: در جلسه امروز کمیسیون دو مبحث را در دستور کار داشتیم. مبحث اول به سوال نمایندگان از کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی و مشخصا محمدرضا صباغیان نماینده مردم نی ریز و بافق اختصاص داشت.
سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس ضمن اشاره به سوال صباغیان اضافه کرد: نماینده مردم نی ریز و بافق ۳ سوال از وزیر داشت که در مورد ۲ سوال به وزارت جهاد کشاورزی فرصت داده شد اما در مورد یک سوال از وزیر قانع نشد.
سعیدی اظهار داشت: سوال صباغیان درباره خرید تضمینی محصولات کشاورزی و عدم پرداخت بموقع هزینه های آن از جانب دولت بود که مقرر شد سوال این نماینده به صحن مجلس ارجاع شود.
وی با اشاره به اینکه مبحث دوم جلسه امروز کمیسیون به مشکلات حوزه بازار تخم مرغ اختصاص داشت، خاطرنشان کرد: باتوجه به این که حالا میزان واردات تخم مرغ نطفه دار فوق العاده کاهش یافته است، شاهد تلاطمی در بازار مرغ و کمبود تخم مرغ هستیم که خصوصا نگرانی هایی برای ماه های آتی هم وجود داشت.
سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی مجلس افزود: ازاین رو در جلسه کمیسیون مقرر شد تمهیداتی در نظر گرفته شود تا این تلاطم حوزه بازار تخم مرغ بیشتر از این نشود و کنترل شود.
سعیدی اضافه کرد: هرچند در حوزه های دیگری چون مرغ هم همین مشکلات را داریم ولی جلسه امروز حول همین دو محور بود.منبع:

1400/03/04
22:05:37
5.0 / 5
864
تگهای خبر: محصولات , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403