نایب رییس مجلس:

مشكلات واحدهای صنفی لطمه دیده مورد توجه قرار گیرد

مشكلات واحدهای صنفی لطمه دیده مورد توجه قرار گیرد

نایب رییس دوم مجلس شورای اسلامی خواهان رسیدگی دولت به مشکلات افرادی شد که واحدهای صنفی آنها در جریان اغتشاشات سال 98 گرفتار خسارت شده و یا از بین رفته است.


به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از ایرنا، عبدالرضا مصری عصر چهارشنبه در جلسه شورای گفت و گو دولت و بخش خصوصی که در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، گفت: حوادث تلخی که بعد از ماجرای گرانی بنزین در آبان سال ۹۸ رخ داد علاوه بر آنکه دل همه دوست داران انقلاب را به درد آورد موجب شد خیلی از افراد و مردم بی گناه نیز گرفتار زیان های مالی بسیار شدیدی بشوند که تا حالا کمتر از آنها یاد شده است.
وی اضافه کرد: در جریان حوادث رخ داده خیلی از افراد ضد انقلاب و آشوبگر با سو استفاده از جریان به وجود آمده دست به اقداماتی زدند که بعد از حدود ۲ سال از آن تعداد زیادی از مردم هنوز بهای آنرا می پردازند.
مصری اظهار داشت: در جریان این حوادث واحدهای تجاری که محل کسب وکار و درآمد مردم بود توسط آشوبگران یا لطمه های جدی دید و یا بطور کلی از بین رفت و صاحبان این واحدها در طول این مدت دردسرهای زیادی متحمل شده و معیشتشان به تنگنا افتاده است.
نماینده کرمانشاه در مجلس اشاره کرد: بعد از گذشت ماه ها هنوز خیلی از افراد مراجعه کننده به دفتر کاری من افرادی هستند که در جریان ناآرامی های سال ۹۸ واحد صنفی و کسب وکار آنها گرفتار لطمه های جدی شده و خوب است دولت برای ان افراد اقدامات لازم را انجام دهد.
وی در بخش دیگری از سخنانش رسیدگی به مشکلات کشاورزان را مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت: آنها همچون تولیدکنندگان کم توقع و بی حاشیه ای هستند که در خشکسالی های رخ داده اخیر باید بیشتر به آنها توجه کرد.
مصری افزود: پشتیبانی از کشاورزان به مفهوم پشتیبانی از تولید و تحقق شعار سال رهبر معظم انقلاب است و در نهایت منفعت آن به خود استان باز می گردد.
نایب رئیس مجلس همین طور با اشاره به دیدار اخیر خود با مدیرعامل شرکت تراکتورسازی، اظهار داشت: وی نسبت به راه اندازی خط مونتاژ تراکتور در استان کرمانشاه اعلام آمادگی کرد.
وی به برگزاری نمایشگاه توانمندی های صنعت تراکتور در کرمانشاه طی روزهای آینده نیز اشاره نمود و اظهار داشت: برگزاری این نمایشگاه می تواند دستاوردهای خوبی برای استان داشته باشد.


1400/04/19
23:51:38
5.0 / 5
455
تگهای خبر: شركت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403