آزمایش اینستاگرام برای جذاب كردن اشتراك گذاری مجدد محتوا

آزمایش اینستاگرام برای جذاب كردن اشتراك گذاری مجدد محتوا

به گزارش تجهیزات جانبی اینستاگرام درحال آزمایش فراهم کردن راههای جدید برای کاربران به منظور اشتراک گذاری محتوای کاربران دیگر در این شبکه اشتراک گذاری عکس است.به گزارش تجهیزات جانبی به نقل از ایسنا، اینستاگرام که متعلق به فیسبوک است، می خواهد به کاربرانش گزینه ای برای افزودن استیکر اشتراک گذاری مجدد در بالای استوریهای اینستاگرامشان فراهم آورد. افزودن این برچسب به کاربران اجازه می دهد لیستی از پستهایی که در یک ساعت گذشته مشاهده، ذخیره یا پست کرده اند را مشاهده کنند.

ویشال شاه، مدیر محصول اینستاگرام در مصاحبه ای اظهار نمود: این شرکت تلاش می کند محتوایی که باردیگر پست می شود را برای مخاطبان که معمولاً ترجیح می دهند پستهای غیرتکراری را در استوریهای اینستاگرام مشاهده کنند، جذابتر کند. این شرکت اواخر سال قبل امکان غیرفعال کردن اشتراک گذاری مجدد پستها در استوری اینستاگرام را آزمایش کرد.

شاه اظهار داشت: تصور ما بر این است که اشتراک گذاری مجدد مهم می باشد و باید همچنان وجود داشته باشد اما تصور می نماییم که افراد واقعا باید درباره اینکه چه زمانی از آنها استفاده کنند، فکر کنند.

اینستاگرام ماه گذشته هم اعلام نموده بود درحال آزمایش است تا به کاربران بیشتری امکان افزودن لینکها به استوری را فراهم آورد. تحت مقررات فعلی، تنها کاربرانی که تیک آبی دریافت کرده اند، صفحات بیزنسی یا کاربرانی که هواداران زیادی دارند می توانند لینک در استوری خود قرار دهند. سایر کاربران می توانند لینکها را در قسمت بایوی پیجشان قرار دهند.

افزودن لینک هم فرصتهای بیشتری را جهت استفاده از فیسبوک و اینستاگرام به منظور انتشار اطلاعات نادرست فراهم می آورد. در دوران همه گیری کووید ۱۹، اینفلوئنسرهای شبکه اجتماعی به مدت یک سال و پیش از این که فیسبوک واکنش نشان دهد، مطالبی را ضد واکسنهای کووید ۱۹ منتشر نمودند. اطلاعات نادرست در ارتباط با ویروس کرونا در سایتهای شبکه اجتماعی بیشتر به چشم می خورد و پستهای احساس برانگیز از شانس بیشتری برای دیده شدن توسط کاربران بیشتر برخوردار بودند.

فیس بوک ضد اطلاعات نادرست کووید ۱۹ اقدامات جدی تر اتخاذ نموده است. این شرکت در ماه مه اعلام نمود بیشتر از ۱۸ میلیون پست را در سایت شبکه اجتماعی اصلی خود و اینستاگرام به علت نقض سیاست در ارتباط با اطلاعات نادرست کووید ۱۹ حذف کرده است.

بر اساس گزارش بلومبرگ، شاه گفت اینستاگرام همزمان با تست قابلیت جدید، به ارزیابی انتشار اطلاعات نادرست خواهد پرداخت.
1400/04/23
19:23:30
5.0 / 5
479
تگهای خبر: سایت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
لینک دوستان تجهیزات جانبی
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403