نایب رییس هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار اعلام كرد:

تعامل با فعالان بازار سرمایه برای ایجاد رشد معاملات بورس

تعامل با فعالان بازار سرمایه برای ایجاد رشد معاملات بورس

نایب رئیس هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار اظهار داشت: امیدواریم در تعامل با فعالان حاضر در بازار سرمایه و راهکارهای به دست آمده به مسایلی مشخص برای رشد و توسعه بازار سرمایه دست پیدا نماییم.


به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، «محمدحسن ابراهیمی سرو علیا» امروز (شنبه) در نخستین گردهمایی میز صنعت شرکتهای سبدگردان در جمع خبرنگاران و هم تعدادی از فعالان حاضر در بازار سرمایه عنوان کرد: در نزدیک به دو ماه گذشته، تعامل با فعالان بازار سرمایه در سازمان بورس با عنوان میز صنعت شروع شد.
وی اضافه کرد: اقدامات انجام شده بیشتر در حوزه خدمات است اما تفاوتی ندارد که نام این میز بعنوان میز خدمت باشد یا میز صنعت، مبحث مدنظر در این جلسات این است که از این اقدام در جهت پیشبرد خدمات صورت گرفته در بازار سرمایه استفاده نماییم.
ابراهیمی سرو علیا عنوان کرد: اعتقاد ما این است که نهادهای مالی در بازار سرمایه از جایگاهی ویژه برخوردار می باشند و با نظرات خود می توانند تغییراتی را در وضعیت بازار سرمایه ایجاد کنند.
نایب رئیس هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار تصریح کرد: ما شنوای صحبت های مطرح شده از جانب فعالان حاضر در بازار سرمایه هستیم و قطعا از تجربیات آنها برای بهبود وضعیت حاکم در بازار استفاده خواهیم کرد.
وی اظهار داشت: امیدواریم با راهکارهای به دست آمده در تعامل با فعالان حاضر در بازار سرمایه به مسایل مشخصی برای رشد و توسعه بازار سرمایه دست پیدا نماییم.

1400/06/13
22:14:00
5.0 / 5
431
تگهای خبر: خدمات , شركت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان تجهیزات جانبی
تجهیزات جانبی
93z.ir - مالکیت معنوی سایت تجهیزات جانبی متعلق به مالکین آن می باشد - 1397 تا 1403